PDA

View Full Version : Iphone 3GS i Anyring problem



alesiss
08-12-2011, 15:06
Pozdrav,

imam instaliran anyring aplikaciju u iphone 3gs, i sve je radilo ok do pre 3 dana kada mi je dosao update i ja nisam pregledao detalje i instalirao najnoviju verziju.

E sad je problem taj sto ta najnovija verzija podrzava samo IOs 5.0 i 5.01 a ja imam 4.0

U Cydia nema starije verzije pa bih pitao bilo kog ko zna kako da vratim na neku stariju verziju koja podrzava 4.0 IOs?

hvala

dzenopoljac
08-12-2011, 15:42
Koliko sam ja video u change log-u za najnoviju verziju, oni su dodali podršku za iOS5+, ali to ne znači da ne podržava i iOS4.
Ukoliko želiš stariju verziju, progooglaj malo sa ključnim rečima Anyring deb file. Kada nađeš odgovarajuću verziju (ne znam koju ćeš da tražiš), onda iskopiraš taj deb u var/root/Media/Cydia/AutoInstall (ukoliko nemaš folder Cydia ili AutoInstall, napravi ih, s to što moraš da vodiš računa o velikim i malim slovima) i rebutuj fon. Naravno, treba ti neki ssh program za ovo. Ovo sve možeš i preko iPhona da odradiš.

alesiss
08-12-2011, 16:13
Ok, probacu sve sto si rekao, inace da, ne znaci ne da podrzava IOS4 ali ne radi na njemu, tako da je logicki da ne podrzava, jer ne radi, posle instalacije sam i reboot fona, i reactive aplikacije, sve moguce i nece da radi, sto znaci da nece za IOS4, prbacu sa starojom verzijom, prethodnom.

dzenopoljac
08-12-2011, 20:57
To što tebi ne radi, ne znači da uopšte ne radi. Možda ima konflikt sa nekom aplikacijom ili tweakom sa Cydie.