PDA

View Full Version : IOS 5.0.1 Crashuje



enter
28-11-2011, 15:12
Pozdrav,
Nakon sto sam digao i4 simfree na 5.0.1 i odradio jailbrake sa redsnow imam par problema sa telefonom.
Ako sam imao propusten poziv i stoji mi na displeju ( nisam ga obrisao jos uvijek) i ako u medjuvremenu dobijam drugi poziv telefon uradi respring sam od sebe i ne mogu da odgovorim na poziv.( isto tako je i ako recimo imam neprocitan sms)
Ista stvar mi se desava ako imam poziv na cekanju.
Iz cydie sam instaliao Caller ID formatfix, Instalous i Respringer jer su mi ikone bijele.
Molim Vas za pomoc ako je ima, a ako nema da se vratim na 4.2.1. i svi sretni...

Babakaj
28-11-2011, 15:56
Mozda da obrises taj respringer pa da probas kako radi fon.

enter
28-11-2011, 18:23
Nista, sve isto, ne gine mu restore

011Bojan
29-11-2011, 11:04
Meni radi kako treba. Jel si probao da rebootujes?

Dj Malcha
29-11-2011, 11:32
Ja sam dobio sim free Iphone 4 sa mislim da je bio 4.3.3 koji sam preko Itunes podigao na 5.0.1.
Prvih dana sve super i poceo sam da skidam apps sa Itunesa. Posle nedelju dana blokirao mi na nekom appu koji sam odma skinuo.
Pre koji dan mi se jednostavno crashuje i ne mogu nikoga da dobijem. POkazuje kako zove ali mogu da ustpostavim vezu dok osoba koju sam pozvao dobije poziv ali me ne cuje.
Resetovao sam telefon i sve je radilo normalno do danas kada se ponovo zakucao pa sam morao opet da ga resetuje.
Sta da radim??
Jedan drug mi je rekao da Ios 5 bas nesto i ne radi kako treba? Jel to mozda problem?
Hvala

enter
29-11-2011, 15:04
Meni se nakon reboota vise ne resetuje sam od sebe. Izbrisao sam i respring. Iz cydie imam instaliran samo caller id trenutno. Sta ce biti kad nabacim jos koju app vidjecemo. Sve u svemu, u odnosu na 4.2.1 primjetim samo vecu potrosnju baterije. Ikona od semitether app je jos uvijek bijela, kao sto su bile i ostale app kad sam ih ubacio sa cydie. Sve u svemu malo mi se cini labav ovaj novi ios, pogovovo nakong jailbrake-a.( koji mi najvise treba zbog mrtvog caller id)