PDA

View Full Version : Quadruzzle



DjoleReject
23-11-2011, 16:19
Posto sam na ovom forumu dobio nekoliko kljucnih saveta vezanih za Jailbreak, bez kojih ne bih mogao dalje, pomislio sam da je fer da ostavim neki dzabe kod kad objavim svoju prvu igru.

http://itunes.com/apps/quadruzzle (http://itunes.com/apps/appname)

Prvih 10 koji mi se jave na PM, dobiju kod kojim mogu skinuti igru dzabe. Da se ne trosite, nije .99$ malo u ova krizna vremena :)

Pozdrav svima

Edit:
Ovo je bolji link:
http://itunes.apple.com/hr/app/quadruzzle/id481413168?mt=8

amilo
23-11-2011, 16:50
Lep gest !

DjoleReject
23-11-2011, 18:06
Ma nista posebno, mali znak paznje :)

Inace ja vec dugo radim ovo, ali sad je doslo vreme da objavljujem sam za sebe, pa mogu i da delim ako mi se hoce. Nije da cu od slagalice da zaradim, vise mi je da krenem sa samostalnom distribucijom da bih video kako to ide.

1024
23-11-2011, 22:08
Ja cu da ti dam jedan savet (koji nekim cudom dajem svima koji izbace aplikaciju na AppStore :embarrassed: )
Unajmi nekog profesionalca da ti napise propratni tekst za aplikaciju (onaj AppStore description). Posto je taj tekst i par screenshotova sve sto potencijalni kupac ima od kontakta sa aplikacijom, pomaze kad je isti kvalitetno napisan. Pogledao sam tekst koji je trenutno tamo (inace, link koji si postavio iz nekog razloga ne otvara aplikaciju) i iz njega se vidi da ga je pisao neko kome engleski nije prvi jezik.

DjoleReject
23-11-2011, 23:44
Pa da, nije los savet realno, jedino je stvar u tome sto je to mala aplikacija da bi opravdala neki prevelik trud poput unajmljivanja profija.
Da ne znas ko to radi i koliko kostaju takve usluge?

A sto se tice toga da link ne otvara igru, mozes li to objasniti necim? Nekim tvojim podesavanjem ili necim slicnim, jer meni iTunes otvori link, a inace bi trebalo to da radi za svaki app. Standardni prefiks i ime appa?

Hvala svakako na savetu!

Lazar
23-11-2011, 23:58
javi da ne moze da nadje link ka tome sto trazimo... jednostavno ne moze da je nadje itunes :D

DjoleReject
24-11-2011, 09:59
Hvala momci obojici, nije uopste trebalo tako da linkujem. Izgleda da samo Amerima to sljaka besprekorno, ali meni i nekolicini jos ljudi je bilo ok na samom pocetku, pa je vremenom prestalo da radi, a meni ostao nekakav hesh valjda ili sta.

Eto zasto treba sve deliti s communitijem, uvek ljudi nadju nesto sto sam ne bi...

1024
24-11-2011, 14:15
Pa da, nije los savet realno, jedino je stvar u tome sto je to mala aplikacija da bi opravdala neki prevelik trud poput unajmljivanja profija.
Da ne znas ko to radi i koliko kostaju takve usluge?
Ne znam, ali pretpostavljam da se ne isplati :S
Ali mora da barem znas nekog ko je zavrsio engleski. To je uglavnom dovoljno. Nije kao da svaka AppStore aplikacija ima PR menadzera :) Evo, za prvu pomoc poslacu ti ja na PM blago izmenjen tekst.[/QUOTE]

DjoleReject
24-11-2011, 18:50
Ne znam, ali pretpostavljam da se ne isplati :S
Ali mora da barem znas nekog ko je zavrsio engleski. To je uglavnom dovoljno. Nije kao da svaka AppStore aplikacija ima PR menadzera :) Evo, za prvu pomoc poslacu ti ja na PM blago izmenjen tekst.
Hvala i ovde javno :)

Inace, 1024 je u PMu pomenuo i neke sugestije, cini mi se da je time pokusao da mi ne povredi sujetu ovako javno, za cim nema potrebe (ali aprishujejtujem gest:)). Hocu da kazem da ako neko ima neku primedbu ili misli da bi nesto voleo da bude drugacije, neka slobodno kaze ovde. Svaka kritika je meni i pomoc.
Hvala svima...

Inace, tekst sam promenio u 1024ovu verziju. Hvala mu! (Mislio sam da ne moze edit stranice osim kad pravis update, ali izgleda da moze...)