PDA

View Full Version : Problem sa zvukom na iPad 2 ?



ellybrit
21-11-2011, 16:12
Imam problem sa zvukom na igricama i sa zvukom na tipkama kod tastature... sve opcije su ukljucene,(cak i u igrici) restartovala sam podesavanja a zvuka nema :( mozete li mi reci o cemu se radi...
pesme i klipove sa youtube-a normalno pusta ali ne razumem zasto ovde nema zvuka :(


Sent from my iPad 2 El.

Mancha
22-11-2011, 11:28
To je neki standardni zbun sa rotation lock prekidacem.
Odes u podesavanja, prebacis da taj prekidac sluzi za mute, prebacis sam prekidac na mute i ponovo nazad i onda vratis da sluzi za rotation lock i to je to :)

ellybrit
22-11-2011, 19:25
ah... dobila sam poruku uinbox da treba da bude na mute, a sada da treba da je na lock :(
zvukovi u igricama su ok sada... ali sta se desava sa tipkama na tastaturi :/


Sent from my iPad 2 El.

jovus
22-11-2011, 20:02
ja drzim taj prekidac da mi regulise mute i do sada nisam imao nikakvih problema sa zvukom.

Mancha
22-11-2011, 20:21
Bitno je da kada promenis da prekidac sluzi za mute, promenis stanje par puta (mute-unmute) i ostavis ga na unmute. Tad bi svi zvukovi trebali da rade ok.
Nakon toga mozes da vratis da prekidac sluzi za rotation lock, ako zelis da ga koristis za to.

ellybrit
22-11-2011, 20:42
kada mute prebacim na lock..a onda opet na mute... Mute vise ne reaguje... i automatski mi se zakljuca rotacija.. ne reaguje... i moram da restartujem sva podesavanja onda :/
stoji mi onaj katanac u gornjem desnom uglu i to je to


Sent from my iPad 2 El.

ellybrit
22-11-2011, 20:53
sada sam restartovala podesavanja.. ukljucen je lock i sve normalno radi...


Sent from my iPad 2 El.