PDA

View Full Version : Apple logo nece da prodje!!!



sveta
17-11-2011, 22:43
Nakon zamene Touch screen-a nece da se upali telefon,tacnije nece da prodje apple logo!!!:(
Ima li ko ideju sta bi moglo da bude i ima li mu leka?
Hvala unapred,
Sveta

Babakaj
17-11-2011, 22:50
pa to je verovatno do softwarea... probaj hard reset pa ako i dalje nista onda zakaci na komp i lupi restore.. Je l bio JB-ovan tethered mozda?

sveta
17-11-2011, 23:11
Ma probao sam sve ali nista ne reaguje,stoji logo dok se ne isprazni baterja kada ga stavim na punjenje neko vreme pokazuje punjenje u crvenom i pretpostavljam kada se oporavi automcki se upali logo!
Dok itunes nece da ga prepozna,cak se na kompu ni necuje onaj zvuk kada ga stavis na punjenje preko usb-a!
Zaboravio sam da naglasim da je u pitanju iphone 3g ios 4.21!
Ne znam sta da radim posto je ocigledno da nisam zeznuo lcd posto pokazuje logo i punjenje,e sad ne znam da li sam mogao nesto zesnuti fenom dok sam odvajao staklo?:brickwall:
I jos da dodam da sam zaboravio da ugasim fon pre skidanja lcd-a,i da je fon JB-ovan!!!

Babakaj
17-11-2011, 23:18
cim puni znaci da radi konektor... da ti nije kojim slucajem JB bio tethered?? mada i ne znam da l ima tethered za 4.2.1 ali da pitam :)

sveta
18-11-2011, 00:00
Jel mi verujes da nemam pojma iz jednog prostog razloga sto ni ne znam sta to znaci :vb_kez:,ne znam bas previse o o iphon-u!