PDA

View Full Version : Nece apsolutno nista da mi se sinhronizuje na iphone sa itunesa



3gs
17-11-2011, 18:33
imam problem da kada nakacim na itunes iphone 4 4.2.1 nece apsolutno nista da mi sinhronizuje na itunes


do sada radilo normalno

sada ide ono determinating pa transfering i tu zavrsi
a ne sinhronizuje mi pesme niti aplikacije nista
:(

znam cekirao sam listu pesama napravio album i cekirao tamo kod iphonea

prvi put se susrecem sa ovim problemom
koristim iphone 3 godine tako da nisam bas dumbas :(

Srecko
17-11-2011, 18:47
Hm a da nije do kabla m? Pa probaj hard reset, restart kompa, probaj drugi ulaz za usb...

A cek jel izbacuje neki error ili sta? Kao kaze da je obavio a nije zapravo? Bas i mene zanima...

3gs
17-11-2011, 19:05
Kaze da je sinhronizovao a nista nije sinhronizovao menjao sam kabal menjao sam usb nista ne pomaze...
A lepo ubaci aplikaciju preko ifunboxa....
Mora da sam nesto bio s.ebo itunes... Sada cu probati njega da reinstaliram


Edit nije do itunesa nije do hard reseta :(
ne znam sta da mu radim

a mrzi me opet restore :(
ima li ko neku ideju pre no sto opalim restore?


ITUNES POLUDEO

kada sam kliknuo da mi ne sinhronizuje aplikacije
on mi pobrisao sve i sto sam instalirao i sa instalousa i sto sam preko kompa instalirao
i sada lepo obrisao sve aplikacije i sinhronizovao mi pesme


ja cu i telefon i komp da razbijem!
sada kontam kada prebacim aplikacije necu moci pesme


pa dal je ovo normalno?

Brabus
17-11-2011, 22:52
Pogledaj koliko imas slobodnog mjesta na lokal disku C, mora biti prostora koliko zauzima i bekap, moguce da ti sve to napravilo

chelic
24-12-2011, 02:17
Kaze da je sinhronizovao a nista nije sinhronizovao menjao sam kabal menjao sam usb nista ne pomaze...
A lepo ubaci aplikaciju preko ifunboxa....
Mora da sam nesto bio s.ebo itunes... Sada cu probati njega da reinstaliram


Edit nije do itunesa nije do hard reseta :(
ne znam sta da mu radim

a mrzi me opet restore :(
ima li ko neku ideju pre no sto opalim restore?


ITUNES POLUDEO

kada sam kliknuo da mi ne sinhronizuje aplikacije
on mi pobrisao sve i sto sam instalirao i sa instalousa i sto sam preko kompa instalirao
i sada lepo obrisao sve aplikacije i sinhronizovao mi pesme


ja cu i telefon i komp da razbijem!
sada kontam kada prebacim aplikacije necu moci pesme


pa dal je ovo normalno?

I meni se isto desilo sa 3Gs-om 4.2.1 samo sto sam primetio da mi brise app. i prekinuo sam sync. Ako mogu da kazem da sam dobro prosao jer je nestao samo Igo, koji upravo downloadujem :(

.stefan
24-12-2011, 02:19
probaj da reinstaliras appsync

chelic
24-12-2011, 13:03
Reinstalirao i sad samo iGO nece da sinhronizuje.

vlada3gs
24-12-2011, 18:42
imao sam isti problem i resio sam ga tako sto sam morao da skinem najnoviju vreziju itunes-a, probaj tako ima neka fora ali ne znam zasto i kada to uradis pa promenis usb port (na srpskom u drugu rupu ga ubaci :D)

.stefan
24-12-2011, 20:51
probaj drugu verziju igo-a...ako si pakovao mape pre nego sto si ga instalirao verovatno je zog toga...znaci prvo ga prebaci tako kako ga skines...pa ga pakuj tek posle instalacije

cocodix
20-02-2012, 20:59
@3gS jesi riješio problem, i ja imam isti? mrzi me prebacivati app na drugi računar i raditi backup podataka da mi je riješiti to na ovom računaru, ja sam skinuo poslednju verziju itunes-a i dalje neće, nisam probao appsync reinstall jer ni muziku neće da prebaci.

kakosuper
21-02-2012, 01:50
Zato ja nikad be koristim itunes. Jednostavno me nervira to sinkovanje i cuda. Nikad se nisam ni trudio da ga shvatim :)

Jednostavno za muziku, slike i aplikacije koristim druge programe koji su po meni mnoooogo jednostavniji za rad. :)