PDA

View Full Version : Photo, Video i Applications nestali!



enter
07-06-2009, 21:13
Ljudi, odjedanput su mi nestali Photo Video i Applications iz sekcije kada kliknem na svoj tel. u itunes-nemam mogucnosti syncovanja...imaju u library, s tim da mi je video potpuno nestao i sa telefona? Verzija soft je 2.2 a itunes 8.1, ista stvr je bila i na 8.0 pa sam probao sa novim medjutim nista. Na nekoliko sam sajtova prijmjetio da se desavalo isto nekima, i savjeti su im bili da nadograde soft, ali to su bili stariji soft.
I pitanje, smijem li skinuti itunes 8.2 da pokusam, imam yelows,,otkljucan telefon.

TrtaMrta
07-06-2009, 21:46
Koliko ja znam za jailbreakovane telefone ne odgovara 8.2 iTunes.Probaj onaj program o kome se pisalo pre neki dan TouchCopy 09,Bruka je!!!Radi sve sto treba... :)

carterado
07-06-2009, 21:57
Pokusaj u iTunesu Edit > Preferences da ukljucis Applications, mozda se to vrati :)

enter
07-06-2009, 22:00
Hvala na brzim odgovorima, pokusavao sam vec prije na edit i preferences ali to je opcija samo da se ukljuce i iskljuce iz library...ono na lijevoj strani, ali meni su nestali kada kliknem na telefon...pa u onom meniju gdje je sve: summary...info..ringtones... i nema mi photo video i apps...help!