PDA

View Full Version : IPad problems



SK
08-11-2011, 21:54
Skoro sam uzeo iPad , i u svemu ovome sam donekle nov. Imao sam par iphonea ali ovo je malo drugacije :)

Dakle problem koji mi se javio sinoc: skinem neke aplikacije u instalous i instaliram ih , sve radi ok. Zakacim ipad na itunes sinhronizujem ga i pobrise mi sve aplikacije koje su ubacene preko instalousa ... Sta da radim, da napomenem da je do sinoc bilo sve ok , i da je kopirao sa ipada aplikacije u itunes i ako su bile sa instalousa.

Drugi problem je taj sto u normalnu aplikaciju facebook nema shanse da mi se pusti i jedan youtube klip , samo krene da ga pusta i samo se vrt onaj krug i ne mrda....

I zanimalo me je josh koje prevode cita AVPlayerHD, i kako da ih namjestim sa filmom

I da napomenem da je u pitanju ipad jedinica i 4.3.3 jailbreaked

Hvala unaprijed

komsa
08-11-2011, 22:00
odgovor na prvo pitanje je.............kada se pojavi iPad u itunes-u klikni desnim na njega pa na transfer purchases :)
na drugo...........to je normalno iPad nema podrsku za flash...........za odgovor na trece nadji temu "avplayer"............

SK
09-11-2011, 08:48
kasnije kad dodjem kuci cu pokusati ovo sa itunes , nadam se da ce ovo rijesiti moje probleme :D
, a ovo sto se tice FB i Youtube , znam da nema flash ali prije me je na iphone prosledjivao na youtube aplikaciju , i nekako otvarao a sad nikako ... ps. i zar nebi trebalo da su to rijesili sa ovim mobile youtube i html5