PDA

View Full Version : iBooty problem- ili nesto drugo?



ddak
31-10-2011, 08:24
Instalirah danas ovaj caller ID sa cydije, i telefon trazio reboot.
Rebutujem ga, odem u DFU mod, da ga pokrenem preko iBootyja-i nece. iBooty odradi svoje, ali na telefonu samo stoji apple logo i ne mrda odatle.
Probao sam hard reset desetak puta, ali ne uspjeva da predje preko loga, iako u itunesu on ga sinhronizuje, i pojavi mi se onaj autoplay-da slike importujem.
Da li ovo ima rjesenje, ili cu morati nanovo instalirati iOS5?
Hvala

Sandi
31-10-2011, 10:13
Probaj sa redsnow 0.9.9b7 da uradis just boot tethered right now.

ddak
31-10-2011, 15:34
pokusacu, sad sam sa posla dosao, pa cu da probam da rijesim ovo :) javljam rezultat

EDIT

probao sad-ali nece, isti problem javlja kao ranije, samo sto sada stoji ananas umjesto loga appleovog... samo tako stoji, dok ja vidim da je telefon 'ON' jer se pali itunes, i sve ...

kakav savjet?

p.s. Zivota mi, kako me nervira ovo, uradi ovako, onako... ****s jailbreak, nikad vise ga necu koristiti samo me zabolje glava od njega... Fino kad izadje kakav unlock, bez jailbreaka-tako ce i biti

pokusacu nanovo da reinstaliram iOS5, ko zna mozda mu je tu problem neki...nabijem ga...

Sandi
31-10-2011, 16:08
Uradi restore i nece sigurno biti problema. Samo pazi ako ti je tel zakljucan i koristis gevey onda moras da napravis custom da ne bi zakljucao telefon.

ddak
31-10-2011, 16:19
vec sam prosao kroz tu proceduru, evo napravio sam custom i instalirao...da bootujem sad pa javljam :)

CJay
01-11-2011, 01:55
Ista stvar se i meni upravo desila...radio sam update sa Cydie za Appsync i Core Utilities i telefon zabo prvo na respringu , odradio hard reset, butovao preko najnovijeg redsn0w-a ali nista ne pomaze...prodje onaj ananas logo i opet krene da se vrti onaj kruzic i tu zabode...morao sam da mu radim restore...i to u 2 sata...prokletinja! :brickwall: