PDA

View Full Version : Otislo mi punjenje na iPhone 4....:-(



HimeNP
30-10-2011, 22:27
u pocetku sam mislio da je bateria, zamenio sam mu bateriju telefon je radio normalno sve dok se postojeca baterija nije ispraznila, kada se batrija isprazni tel ode u recovery mod, i tako stoji satima,danima,mesecima slao sam ga preko ortaka u BGD-u kaze da mu tamo nisu mogli nista, ovde po lokalnim servisima nemaju pojma....
Jeli imao ko slican problem, ja verujem da je najverovatnije punjenje, tako se tel ponasa, ako se baterija isprazni nemogu pokrenuti telefon samo na punjacu tako to reaguje neznam zasto...?
Ko zna bilo sta u vezi ovoga,unapred hvala. pozz...

miodrage
30-10-2011, 23:52
Jesi pokusao da ga punis preko kompa?

HimeNP
31-10-2011, 00:02
Jesan ne reaguje preko kompa bas nikako, preko punjaca i nekako ali samo dok je na punjacu, sto ga otkacim onda je skroz mrtav, naravno dok je baterija prazna

3gs
31-10-2011, 21:55
a da (moj stari verni tut probas) ga probas staviti u dfu mod i onda da je nakacen na komp tako da stoji u dfu modu jedno 3 sata....

mozda pomogne.... ako nista lepo skines zadnji poklopac kupis bateriju za njega i zalemis novu

samo pazi na polove +/- da ih ne pobrkas

HimeNP
01-11-2011, 00:45
hahaha hvala ti 3GS na odgovoru ali sta bi ti da ja kupujem svaki dan po jednu novu bateriju,sta kad se isprazni baterija kako da je napunim ? U pitanju je punjenje baterija je nova, i kupijo sam jednu sto bi kupovao vise ....?

3gs
02-11-2011, 14:07
pa jednu koristis dok se druga puni na univerzalnom punjacu ;)