PDA

View Full Version : Delete u settings, kako da bootujem?



jasondude
28-10-2011, 14:44
Pozdrav, mala pomoc mo treba. Sestra je dobila iPhone 2g 16gb, koji je bio jailbrakovan, a ona mi ga prosledila da obrisem sve njegove kontakte slike i aplikacije. Ako se dobro secam cackao sam u settings i uradio sam delete user data ili nesto slicno i tel od tada prikazuje samo logo Apple-a i krugic za boot. Nemam iskustva sa iPhonom, covek sam androida (dont burn me :D), a nemam bas vremena da istrazujem sta da radim i kako, pa ako moze neko samo da me uputi kako da dignem iOS da sestra moze da krene da ga koristi. Hvala unapred, jos jednom, kratak sam sa vremenom i ne bi sada da kopam 2-3 dana uputsva da dignem iOS.

chunga
28-10-2011, 14:52
Samo odradi restore sa oficijalnim 3.1.2 ili 3.1.3. Skines oficijalni udjes u iTunes shift+restore izaberes njega i posle skines redsnow i odradis JB. ;)
Pre toga prepravi hosts imas na YT kako se to radi i naravno pre restore-a treba da ga ubacis u DFU, a to mozes preko iReb-a.


Sent from my iPhone 3GS White using Tapatalk

jasondude
28-10-2011, 16:47
Nikad nisam koristio apple-ove proizvode. Ne treba ponovo da ga jailbrakeujem, samo da instaliram neki iOS da tel bude funkcionalan. Instalirao sam iTunes, tamo nisam bas siguran gde da skinem oficijalni iOs za njega.

chunga
28-10-2011, 16:49
Pa uradi onda slobodno preko njega restore, prikopcaj telefon, otvori iTunes i klikni restore. :)
Ako ti nije sim free, trebace ti JB da bi mogao da ga otkljucas. ;)

Sent from my iPhone 3GS White using Tapatalk

jasondude
28-10-2011, 17:03
E sad izvini sto postavljam glupa pitanja, ja sam tel prikacio ali nigde u iTunes-u ne vidim restore niti da je u Itunes pokazuje da je nesto mountovano, niti je komp ni na koji nacin prikazao da je tel prikopcan na USB.

E uspeo sam. Mali komentar na iPhone, odlicna sprava prvi put je drzim u rukama, imam HTC Desire Z koji zbog tastature deluje krhko pod rukom, svidja mi se sto iPhone ima odlicnu izradu, i iako je iPhone 2g uopste stilski ne izgleda kao telefon star nekoliko godina. Hvala jos jednom iSrbija zajednici :).