PDA

View Full Version : Problem sa ubacivanjem iGO-a



zikastankovic84
25-10-2011, 17:06
Postovani molim Vas pomozite mi da resim problem,stvar je u tome sto sam skinuo sa vaseg foruma instalaciju za iGO my way Balkan+ ali neznam kako iz kompijutera da ga ubacim kad dva puta kliknem na ikonicu koju sam raspakovao ono mi kaze da moram da uradim restore na telefonu IOS MI JE 4.2.1 sta da radim pomozite mi nemogu vec nekoliko dana pokusavam da procitam i po forumima ali ne biva.



Ja se unapred zahvaljujem ko mi bude pomogao!

Byakuya
25-10-2011, 17:46
Instaliraj ifunbox na racunaru...naravno instaliraj installous na telefonu...i preko ifunbox prebaci na tel navigaciju i onda instaliraj...neces ni prici itunes-u...

Takodje nemoj otavari istu temu na vise mesta...

zikastankovic84
04-11-2011, 13:19
Sad imam druge vrste problem nece GPS nikako da mi radi instalirao sam preko ovog malog programcica sto si mi reko ali nikako da uhvatim GPS signal uhvati na pocetku locira me i izgubi signal neznam poludecu vise od ovih problema,imas li zato leka da mi pomognes ili tu nema leka?

chunga
04-11-2011, 13:22
Koji BB (modem frimware) imas?


Sent from my iPhone 3GS White using Tapatalk

sveta
10-12-2011, 12:19
Pretpostavljam da je 6.15.00 posto i ja imam isti problem,e sad zanima me mogu li ikako ostati na 4.2.1 a promeniti modem firmware i kako ili mozda postoji neka druga varijanta kako bi mi radio gps?

kakosuper
12-12-2011, 20:43
Ne moze da se promeni bb na manji.. I za sada a verovatno i zauvek nece biti leka za to. Jednostavno gps nece raditi i to je to. Znaci bilo sta da radite, instalirate, resetujete navigacija nece raditi i to je to.


TapaTalk zakon!!!