PDA

View Full Version : dvoklik home tastera



iCvele
28-05-2009, 16:23
Dvoklikom na home taster (duplim klikom) u ugasenom (uspavonom) rezimu, pokrece iPod opciju, dok u upaljenom (otkljucanom) rezimu odmah pokrece opciju za pozivanje.

Mozda je to staro, a mozda za neke i novina, a mene interesuje, da li je moguce personalizovati i te dvoklike? Jer meni je iPod opcija totalno nepotrebna.

TrtaMrta
28-05-2009, 16:41
Dvoklikom na home taster (duplim klikom) u ugasenom (uspavonom) rezimu, pokrece iPod opciju, dok u upaljenom (otkljucanom) rezimu odmah pokrece opciju za pozivanje.

Mozda je to staro, a mozda za neke i novina, a mene interesuje, da li je moguce personalizovati i te dvoklike? Jer meni je iPod opcija totalno nepotrebna.
Verovatno postoji neka sema da se to odradi.Inace u cidiji imas neki program koji ti to home dugme pretvori u search.Ja ga koristim,super je.

iPhoneSA
28-05-2009, 16:42
Dvoklikom na home taster (duplim klikom) u ugasenom (uspavonom) rezimu, pokrece iPod opciju, dok u upaljenom (otkljucanom) rezimu odmah pokrece opciju za pozivanje.

Mozda je to staro, a mozda za neke i novina, a mene interesuje, da li je moguce personalizovati i te dvoklike? Jer meni je iPod opcija totalno nepotrebna.


Ima u settings lijepo sve mozes promjeniti...

BaneK
28-05-2009, 16:45
Settings-General-Home Button-i tu podesavaj!!!

iMrawius
29-05-2009, 22:14
Pa ima u Cydiji da se skine program Custom Home Button :) i onda mozete bilo koji program da pokrenete dvoklikom na home button. source je:
http://cydia.touch-mania.com/