PDA

View Full Version : Sve je otislo u... Honduras!



mayche
19-10-2011, 21:56
Primetila sam dok sam restore radila na iPhonu, da tastatura ne radi, posle sam restartovala i videla da mnogo toga ne radi. Zvuk, internet, USB portovi.
I vidim sad u Device Menageru ovo:


6468
Nemam pojma o cemu je rec, mada izgleda kao da je nesto crklo. :/
Uz to je iPhone ostao u recovery-ju, otuda slika sa Nokie.

komsa
19-10-2011, 22:08
deluje kao da ti je crkla mrezna kartica ili je samo kurslus u sistemu pa su drajveri obrisani.........sacekajmo nekog ko je sigurniji u pretpostavkama od mene

u medjuvremenu mozes probati da instaliras mrezne drajvere(pod uslovom da ih imas,ne moze da skodi)..........

mayche
19-10-2011, 22:11
Neki haos jeste. Ne mogu nista reinstalirati, net ne radi da skinem, a nemam ih na kompjuteru. A ni USB ne radi, pa da ih prenesem sa drugog kompa.

komsa
19-10-2011, 22:14
probaj da ga stavis u safe mode(F8 pri startu pa probaj "repair your comp") ako ni onda nista ne radi,bojim se da ces morati reinstalisati windozu.....

mayche
19-10-2011, 22:23
Isto stanje u safe modu kao i u "originalu".
Oou winowsu, bas sad..

Sandi
19-10-2011, 22:46
Jel hoce da uradi system restore iz control panel-a?

mayche
19-10-2011, 22:54
System protection je bio na off, tako da nema na sta da se vrati,tj. "last save point"
Ako bi odradila, onda bih imala clean windows?


I stavila sam protection na ON, ali je opcija za sistem restore siva.

miodrage
19-10-2011, 23:02
Reinstall wina je jedino resenje. Nakon ovoga imala bi clean win, sto bi se reklo ispod cekica. E sad, ukoliko se ovo desi tokom reinstalla, onda je nesto definitivno hardverski zveknulo, samo mi je sumnjivo sto je i USB, i mreza... Ne deluje mi hardverski.

Sandi
19-10-2011, 23:09
Da mozes da uradis system restore on bi se vratio na zadnji backup koji ima od recimo pre dva dana kada je racunar normalno radio pa bi tako iskljucila hardware kvar na brzi i jednostavniji nacin od reinstalacije svega... Sta ti je sa iphone-om?

mayche
19-10-2011, 23:15
Sto se tice restora pise da ne moze, zato sto "no restore points have been created on your pc ". Kontam da nema na sta da se vrati.
Ah, iPhone. Htela sam da sredim push notifikacije preko SAM-a, i vec na prvom koraku, deaktivacija hacktivacije, vratio na pocetni ekran, (set up wifi-ja i aktivacija telefona) i nikako ne mogu pristupiti glavnom meniju da nastavim to.
Sad je u recovery modu i izgledi su da ce tako i ostati par dana.

Sandi
19-10-2011, 23:18
Uradi jb na drugom racunaru dok tvoj neosposobis. A shvatio sam jos iz prethodnog posta da ne mozes system restore nego pitala si sta bi time dobila pa rek'o da ti pojasnim. :)

mayche
19-10-2011, 23:22
Aham, za restore, skontala! :)

Verovatno cu i uraditi tako za iPhone, samo kad bude malo vremena.