PDA

View Full Version : IOS 5 problem....



covek1
17-10-2011, 22:46
Zdravo svima
Stavio sam IOS 5 na iphone 4 i obrisao mi sve slike......kontakte koje sam ima sve je tu samo slike nema....
jeli zna neko nesto kako da vratim svoje slike, 3 puta pravim backup i nista nista nista.....ovaj ICOULD KAKO ME NERVIRA
pozz svima

chunga
17-10-2011, 22:57
Slike si trebao da prekopiras rucno na komp pre restore-a, ali sad je gotovo. Kad prikopcas iPhone i udjes u MyComputer videces ikonicu za iPhone i tu udjes i prekopiras slike. On ti je samo sacuvao kontakte i ostalo kad si uradio sync slike sto si slikao ne.


Sent from my iPhone 3GS White using Tapatalk

covek1
17-10-2011, 23:02
znam kako je trebalo ali kad sam prvi put napravio backup sa IOS 5 slike su bile tu sve je bilo u redu ali MORAO sam da jos jednom uradim backup i sad ih nema vise

mesear
26-10-2011, 09:50
Jel neko zna da mi pomogne jer i ja imam isti problem iako sam radio backup pre upgrade na IOS5, nemam ni foto ni kontakte niti notes, kako da vratim to?!!!

sica
27-10-2011, 00:33
pokušajte da sa ovim programom iBackupBot for iTunes
ako ste bilo kada uradili bekap preko iTunsa onda sa ovim prog možete da vratite kontakte, kalendar i ostale zezalice u iPhone. Za slike nisam siguran ali pokušajte.
ostalo eam lično isprobao i radi provereno.

nikoola
27-10-2011, 02:00
Ja imam zanimljiv problem sa vracanjem back up-a slika.

Koristio sam 4-ku sa Geveyom i bio mi je iOS5. Nabavio sim free takodje iOS5.
Na ovom prvom odradio back up i vratio na drugi.

Sve je tu OSIM slika. Slika nema u galeriji ali su tu (kada otvorim preko iFile-a, sve slike su tu).

mesear
28-10-2011, 09:50
@sica hvala puno sa tim programom sva sam vratio