PDA

View Full Version : Pitanje oko ipod-a na iphone-u



kakosuper
17-10-2011, 10:59
Ovako, posto mi je mob polovan a ima nekih 50-60 aplikacija i sve to ok aplikacija nisam ga kacio na itunes od kada sam ga kupovao da mi se sve to ne bi obrisalo.

E sada, resih da ubacim neku svoju muziku u njemu i prekko cega cu moram preko ifuxBox-a...
I tu obrisem ovu staru preo ifuxBox-a tamo odem da mi se otvore onako folderi pa na var/mobile/.... i tako dalje i nadjem music i izbrisem muziku i to sve lepo proslo.
U te foldere ubacim novu muziku nekih 10-ak pesama jer ne znam kako drugacije to da uradim i to lepo prodje.

I sad ono glavno. Skinem mob sa usb-a, udjem u ipod i tamo i dalje lista pesama koja je bila na njemu ali kada kliknem na pesmu on je otvori i odma vrati na ipod pocetnu
stranu posto nema pesme naravno a ove sto sam ja ubacio ne vidi to jest vidi ih kada odem preko ifile-a na mobu..

Pa sada dal neko zna kako to mogu da sredim, da obirisem tu listu koja je u ipod-u pa da ubacim ove druge pesme a da to nije preko itunes-a?

Smor mi je da kada se zavrsi pesma moram da vadim mob da bi isao na sledecu posto ifile dok se ne registruje nema opciju da automatski ide na sledecoj pesmi.

chunga
17-10-2011, 11:12
Slobodno ga prikopcaj na komp i otvori iTunes. Onda idi desni klik na tvoj iPhone u iTunes-u i ides na transfer purchases i nece ti se obrisati nijedna aplikacija sa iPhone-a vec ce ih prebaciti. Posle toga ubaci pesme koje zelis u iTunes i napraci playlistu ako zelis i posle samo sihronizuj za iPhone-om i to je to. ;)


Sent from my iPhone 3GS White using Tapatalk

kakosuper
17-10-2011, 11:16
Probao sam to vec druze i ne ide.. :(

Fora je sto su ove aplikacije prebacene sa njegovim itunes nalogom tako da ja se ulogujem sa mojim nalogom, kliknem na transfer purshases i on mi opet trazi da se ulogujem i tako u krug jer trazi
taj njegov nalog. Video sam da mnogi imaju te probleme i pitao sam vec oko tog prebacivanja na forumu kada sam kupio mob i rekli su mi da mi treba njegov itunes... :(

Tako da moram na neki drugi nacin to da odradim.. :(

Uspeeeeooo sam preko programa MediaMonkey!!!!! Nadjoh ga nekako na netu!! Brzo je i lakooo! :)