PDA

View Full Version : Kako instalirati aplikacije iz cydia na simfree iphone4



webevilsr
16-10-2011, 23:43
Pozdrav svima,

Verovatno je ovo pitanje vec negde objasnjeno na forumu ali vec neko vreme trazim i nisam uspeo da nadjem slicnu temu.

Od pre par dana sam uzeo iPhone4 koji je simfree i ubacio sam iOS 5 preko iTunsa, sada me zanima kako da instaliram stvari koje sam imao na starom iphone i koje sam instalirao pomocu cydia, posto je na ovom novom nema?

A osim toga imam jos jedan problem sto se tice notifications centra, sve sam lepo podesio (mail, facebook, skype, weather widget) i nikako da dobijem notifikaciju ... Naso sam na nekim stranim forumima da jos nekolicina ima isti problem ali nigde nisam uspeo da nadjem resenje. Da li mozda neko zna o cemu se radi?

Hvala!

ognjenph
17-10-2011, 00:24
Pa ne znam jesi li uradio back-up u itunes-u ,ako jesi onda imas stare aplikacije... Ali ti nece sigurno raditi sve na ios5.. Bar ne jos neko vreme...

webevilsr
17-10-2011, 00:43
Nemam backup u tome je problem a nemam vise ni stari telefon.

A sto se tice ovih notifikacija jel imao neko slican problem?

woya90
17-10-2011, 02:41
tvoj stari telefon je bio JB... i dokle god ne odradis JB neces moci da instaliras apps iz cydia-e ... imao back-up ili ne... opet ti to ne bi pomoglo da vratis aplikacije instalirane iz cydia-e... posto si instalirao ios5 ne mozes da odradis untethered JB vec samo tethered(to znaci da pri svakom gasenju ili restartovanju telefona moras da ga kacis na komp kako bi ga nomralno koristio)... tako da ti preporucujem da sacekas untethered JB za ios5...

webevilsr
17-10-2011, 19:04
Ok hvala, znaci cekamo JB.

A sto se tice notifikacija, jel imao neko slican problem?