PDA

View Full Version : Problem sa sync



Chovac
16-10-2011, 17:46
Imam 3GS na 4.3.1 (8G4), te 5.11.07. Preko cydie imam instaliran appsync 4.0+ skinut sa haculo.us (probao i sa reinstaliranjem appsync-a sa drugih sourcova) ali što god probao - ne radi sihronizovanje sa kompom. Krene sa sinhrom i nakon par sekundi se jednostavno prekine. Normalno se puni sa usb-om prikacenim na comp ali druge funcije nema. Jednostavno nista sa kompa, odnosno sa fona ne mogu prenijeti. Ukoliko pokusam sa Ifunbox-om, odmah ga prepozna i normalno mogu raditi prenos aplikacija odnoso fotki, muzike i sl.
Pitanje: Da li neko zna kako rjesiti ovo jer mi predstavlja problem sync zbog fotografija i muzike... Mnogo je jednostavnije sa ITunesom ovo rjesiti... Hvala unaprijed

NikolaSRB
16-10-2011, 18:02
Pa jel si probao vise puta da transferujes "kupljene" app na itunes sa tel? Mozda da autorizujes komp,ili proveri u instalious da li ti je otkacena opcija sync with itunes.


Poslato sa planete Zemlje

Chovac
16-10-2011, 18:26
Od kad sam ga kupio pa do danas nisam nasao odgovor na problem sa syncom za tel. Komp je autorizovan i u instaliousu je otkvacena opcija synca sa itunes. :(

Sandi
16-10-2011, 19:00
Probaj da ugasis sync u installous. Nekima je tek onda proradilo prebacivanje.

Chovac
16-10-2011, 19:20
Probao. Nista se nije promjenilo. Ipak hvala na pokusaju. Neku druga ideja?

NikolaSRB
16-10-2011, 21:22
Jel tvoj tel? Ili si ga kupio od nekoga ko je koristio? Ako je ovo drugo,savetujem restore iz licnog iskustva.


Poslato sa planete Zemlje

dario-ri
17-10-2011, 01:07
reci na kojem ti dijelu sinca zapne?
na kojem koraku?

Chovac
29-10-2011, 17:53
Znam da je proslo neko vrijeme ali... OK, problem nastaje nakon sto se odradi backup, te pokusa sa sync app sa telefona ali jednostavno se zadrzi par sekundi te predje na sljedeći korak... Ukratko, ne mogu nikako da syncujem telefon sa kompom i omogucim zadrzavanje app na telefonu. Ideja?