PDA

View Full Version : Kako prebaciti neki od ovih fajlova sa kompa na iPhone?



Riccolo9
21-05-2009, 20:16
Dakle instalirao sam program "docs" pa me interesuuje kako da prebacim sa kompa tekstualne fajlove (word,powePoint,pdf...) na iphone.Verovatno preko WinScP-a, ali ne znam gde tacno treba da ih kopiram??? :)






Hvala unapred.... :)

AwaX
22-05-2009, 11:27
instaliraj neki drugi program koji podrzava sinhronizaciju preko web browsera. a moze da otvara gorepomenute fajlove.
quickoffice, mobile files pro...
imas ih na

www.appulo.us
pretrazi samo malo

Riccolo9
22-05-2009, 13:02
Imam i Quickoffice, ali moras malko detaljnije da mi objasnis kako da prebacim sa kompa takvu vrstu fajlova... :)

AwaX
22-05-2009, 14:00
instaliraj ga... idi na folder "tvoje ime's" iphone. klikni na ikonicu za wifi. ista je kao default iphone wifi signal ikonica. tu ces videti sta treba da kucas u svoj web browser (koji god da koristis internet explorer, mozilla...)
treba da izgledao ovako nekako http://192.168.2.100:4242/
nadam se da ne treba da opominjem da wifi na iphonu treba da ti bude ukljuce i da imas wifi konekciju kuci.
kad pristupis stranici sve ti je self explanatory. uploadujes file-ove koje hoces. word and excel docs mozes i da menjas u ovom programu.
javi jel pomoglo ovo

Riccolo9
23-05-2009, 02:31
Nemam WiFi gajbi za sad...Pa zar ne postoji neki drugi nacin, recimo da se ubaci preko WinSCP-a fajl direktno na iphone i da se otvori u nekom programu.Prosto mi je ne logicno da ne postoji taj nacin? ???

AwaX
23-05-2009, 15:25
winscp ti takodje trazi wifi za pristup iphone-u. pogledaj temu "ssh without wifi" sa ovog foruma, a program koji ti moze koristiti nadji u cydia. zove se ifile. otvara sve file-ove.
ne znam za pdf. nisam probao

♠ ♣ ♦ ♥
23-05-2009, 18:09
bez WiFi-ja preko USB-a

startujes iPhoneTunnel ubacis password:alpine ---> ugasis iPhoneTunnel ---> startujes WinSCP --->NEW ---> Host ubacis 127.0.0.1 port ne diras (22)

ides na Log in i imas pristup...

Riccolo9
23-05-2009, 21:45
Snasao sam se...Hvala vam puno.... :)