PDA

View Full Version : Problem sa ipodom na Iphoneu,pesme seckaju



Any_Hany
11-10-2011, 21:35
Ovako,sinoc mi se pojavio prvi put problem,da kada sam slushala muziku pesme su krenule da seckaju i preskachu (ko kada je cd izgreban pa prekache),a onda se na kraju i ugasi skroz muzika,pa ponovo moram da ulazim u ipod,ne znam shta mu je....prvo sam mislila da je problem samo sa jednom pesmom,ali je na svima tako.Restartovala sam ga,problem je i dalje tu.....dal neko zna kako da reshim to?
Hvala unapred :*

crnigruja
13-10-2011, 19:54
I kod mene je isto bilo tako nesto slicno,radio je normalno dok ne stisnem pauzu a posle toga je preskakao ali nije izlazio iz programa. Sada radi normalno ali ne znam zasto,jedini razlog koji moze da bude da je prestalo,mozda lupam ali mi nista drugo ne pada na pamet,kada sam poceo da koristim da stisnem srednje dugme da prebacim naprijed ili nazad pjesmu poceo je normalno da radi.

Any_Hany
13-10-2011, 19:58
Haha,i meni sad radi normalno :)) samo jedan dan mi je bilo tako :) mozda ce zvuchati chudno,ali rekla mi je mama da je chitala valjda sledeci dan neki chlanak gde su pominjali neko zrachenje nemam pojma,neshto vezano za Sunce i kao da su najvishe problema imali sa Blackberryem....pretpostavljam da je i Iphone,poshto mi se taj dan ceo dan telefon bagovao....

crnigruja
13-10-2011, 22:06
Glavno je da sada radi.

mallena
13-10-2011, 23:15
onda moze lock ;)