PDA

View Full Version : Wireless Apple Mighty Mouse na PC?



m1ral3m
10-10-2011, 01:09
Zanima me da li moze da se koristi Wireless Apple Mighty Mouse na PC? Za wired migthy mouse znam da moze ali sam za wireless googlao i mislim da je problem na pc da se poveze.. pa me zanima sta je istina.. ako neko zna pls.. da ne bacam pare

dakysrb
10-10-2011, 01:27
Hoces da pitas da li iphone moze da se koristi kao bezicni MIS?!! ako je to tvoje pitanje odgovor je da, ali ima manu znaci ne trosi bateriju, NEGO JE JEDE! :)
- imas dosta aplikacija na ovu temu cak su i neke mislim free..

Sandi
10-10-2011, 01:35
Ma coveka zanima apple mis, hardware ili kako vec da ga nazovem da li radi na PC-u. :)

miskot
10-10-2011, 01:47
radi ali da bi iole normalno funkcionisao moras instlirati boot camp (da na PC zbog drivera). Postoje alternative (google pa pogledaj) da iz bootcamp-a izvuces driver pa da ga instaliras ali meni nije uspelo U medjuvremenu dam menjao mouse za trackpad (isto BT) i jos nisam uspeo da ga namesim da radi bez bootcampa

Byakuya
10-10-2011, 02:13
ja na win npr najnormalnije koristim magic mouse...bez mt naravno...

m1ral3m
10-10-2011, 11:11
@byakuya - kako si zadovoljan magic-om? Nude mi mighty za 22eura original nov u kutiji ili magic za 45 eura koristen par dana - proban samo - isto u kutiji i racun. Ja bih mighty ali ako sigurno ne moze na win7 posto je wireless onda ne znam sta da radim.

Byakuya
10-10-2011, 11:21
ako hoces iskren save...ako ne koristis mac os ili hackintosh uopste nema potrebe da kupujes ni magic mouse ni mighty...jednostavno ima drugih miseva koji isto lepo izgledaju a rade posao...

dakysrb
10-10-2011, 22:33
Aha, zato sam se bio i ogradio, slazem se sa Byakuya... ali coveka zanima to, a ne nase misljenje. :)

Byakuya
10-10-2011, 23:03
pa ako ga zanima to zanima ga i nase misljenje...:)

m1ral3m
11-10-2011, 00:17
bitno mi je i jedno i drugo :) prvo zbog primamljive cijene, a ovo drugo zbog toga da mi mozda stvarno ne treba... ali sam gledao na netu i za te pare mogu samo neki "osnovni" iz logitechove ponude da uzmem.. a ovaj mi nekako bas cool :) ali jbg.. ako ne moze- ne moze :D Mada mi ovaj nesto sumnjiv.. navodno ga on probao na win7 sinoc i radi?! mislim na mighty wireless

miskot
11-10-2011, 00:49
Byakuya (http://www.isrbija.net/showthread.php/member.php/91-Byakuya) Da li ti rade skrolovi normalno po windows-om? Takodje sve sto sam rekao odnosi se na magic a ne na mighty za koji je covek pitao.

Byakuya
11-10-2011, 01:02
m1ral3m poslusaj savet...batali mighty mouse...


miskot radi normalno scrool...levo i desno dugme...ali kada prebacim na Lion onda radi i sta dva,tri,cetiri prsta:)

m1ral3m
11-10-2011, 01:05
odustajem definitivno! Hvala vam na izdvojenom vremenu i savjetima svakako. Jednostavno volim ovaj forum! :D

miskot
11-10-2011, 03:22
Ja jos uvek ne mogu da namestim magic trackpad da mi radi lepo pod windows-om. Imam neki mini htpc (ploca intel 945gsejt) pored tv i bilo mi je zgodno da koristim bt tastaturu i trackpad. Racunar je sa atom procesorom pa nije bas nesto zivahan tako da kada stavim bootkamp onda se vuce a hackintosh nisam uspeo da napravima na njemu. Pokusavao sam bez uspeha tacnije jednom se podigao hack ali posle tog sivi ekran i kraj. Losa strana svega je sto mi je hack przio hardove bukvalno (tri ili cetiri su mi crkla) a pod windowsom radi sve ok. Da hack nesto radi sa drugacijim pristupom hardware-u sam siguran posto imam kalsican komp sa ga-ep45ud3p plocom koja je kao idealna za hacka i sve radi ok dok ne kazem restart. Posle toga bios detektuje dvd kao hard disk ?!?