PDA

View Full Version : Problem sa ZELENIM ekranom!!!



sveta
09-10-2011, 00:32
Pozdrav svim forumasima,nov sam u ovim vodama imam iphone 3g 16gb koji je bio na ios4.1 sa baseband-om 6.15 i danas pukusam da ga jailbrake-ujem snowbreeze-om 2.221 i upgrade-ujem na ios4.2.
Sve je islo dobro dok mi nije doslo ono odbrojavanje na kraju istog pocne da mi izbacuje neki IREB ali je iposle toga uspe da ode na itune i da mi trazi restore,uradim ja restore i kad je vec skoro zavrsio pocne da mi izbacuje ERROR 1015,ja opet uradim sve ispocetka no svaki sledeci put cim kliknem na start za odbrojavanje on mi prikaze ZELENI ekran!!!
Pomagajte ljudi ODLEPICU,ceo dan sam za kompom i iscitavam google,pronadjem svasta nesto ali sta god da uradim svodi sa na ZELENI ekran!
Ima li ko ideju sta bi moglo biti i kako bi mogao da sredim telefon?
Hvala unapred,
Sveta

Qmann
09-10-2011, 03:26
Napravis preko snowbreeze-a custom 4.2.1, onda posle toga kad se zavrsi otvoris ireb-r3 i njega skines sa neta ispratis uputsva da telefon stavis u dfu-mod...Posle toga pokrenes itunes ides shift+restore i to ti je cela filozofija!!!

sveta
09-10-2011, 05:28
Hvala ti puno uspeo sam da ga restore-ujem na 4.2,samo sada imam jos par problemcica koje sam uvideo ,a to je da telefon NEMA MREZU i da NEMAM OPCIJU ZA PROCENTE,to sam za sada primetio moguce je da ima jos nekih nedostataka,ali poboljsanje se primeti u odnosu na 4.1 telefon je MNOGO brzi u svakom pogledu!
I nazalost opet bi mi dobro dosao neki odgovor u vezi trenutnih nedostataka.:brickwall:

Hvala puno,
Sveta

DinoBg
09-10-2011, 05:53
Jesi pravio custom u snowbreezu ili si uradio restore preko itunesa? Ako si sa snowbreezom instaliraj sa cydia-e ultrasn0w a ako si uradio restore u itunes-u zakljucao si ga i moras da instaliras ipad-ov baseband da bi imao mrezu... A za procente vidi u setting/usage jel imas ako ne skini sa cydia-e SB Settings...

sveta
09-10-2011, 15:58
Hvala puno uspeo sam da otkljucam fon doduse nisam jos nasao procente ali nadam se da hocu!

HVALA PUNO!!!:vb_happy:

Qmann
09-10-2011, 17:39
Pa kao sto ti covek kaze,u cydia-u odes dole u search kucas sbsettings i instaliras opciju....Posle toga provuces prstom u gornjem delu ekrana sa levo na desno i odes na more tu imas podesavanja system options i ukljucis da ti pokazuje procente za bateriju

darkozlopi
09-10-2011, 18:38
udjes u "settings" pa "general" pa "usage", i stavis na "on" battery percentage.

sveta
10-10-2011, 01:39
Hvala jos jednom!!!

mallena
10-10-2011, 02:11
reseno,pa moze lock :)