PDA

View Full Version : 3gs i 4.0.1 problem



NikolaSRB
07-10-2011, 19:30
Pozdrav svima,kako sam devojci uzeo 3gs sa pomenutim software imam jedan problem. Kad god neko zeli da nazove ekran se upali bez informacija ko zove,i onda se posle 3 sec odglavi i prikaze ko zove. Skinuo sam sa cydia disable multitasking,ali ne znam sta je u pitanju.

Ako neko moze pomoci,hvala


Poslato sa planete Zemlje

Srecko
07-10-2011, 20:20
Aha, jedva sam shvatio sta je problem, je li a jel si bacio pogled na cydia-u. Da li ima mozda neku zezanciju na foru nesto za pozive, neki fix tako nesto?

zlatkokrunic
07-10-2011, 20:26
najbolje bi bilo da odradis restore....
mozda custom snowbreeze restore na 4.3.3.
ako vec ne mozes da nadjes u cemu je problem....

NikolaSRB
07-10-2011, 21:56
Pa problem je kad ja recimo zovem,cujem kako zvoni ali na njenom tel se ne prikazuje,vec ekran se zablokira i onda se tek pojavi ko zove,isto tako i u aplikacijama. Pogledao sam u cydia,nisam nasao nista,ceo net sam pregledao ali opet nista. Nista,mozda probam restore


Poslato sa planete Zemlje

dejanz
07-10-2011, 22:15
Slican problem je imao moj kolega sa posla, svasta nesto je skinuo sa cydie kad je uzeo telefon u prvih par dana.
Naravno nije odma primetio problem i posle nije znao sta da obrise, odnosno sta pravi problem
Mislim da je najbolje resenje restore i da ga podignes na 4.3.3 kao sto Zlatko rece :)

NikolaSRB
07-10-2011, 22:20
Gde da nadjem custom 4.3.3?


Poslato sa planete Zemlje

dzenopoljac
07-10-2011, 22:33
Skineš oficijelni 4.3.3 i uz pomoć sn0wbreeza sam napraviš custom. Idi na www.jailbreak-me.info i nadji šta ti treba od alata, ukoliko se odlučiš na restore.
Možda da proveriš da li su joj uključene notifikacije pre restora. Ako ima sbsettings, vidi šta je sve uključeno.

NikolaSRB
07-10-2011, 23:19
Notifikacije rade,testirao sam,sbsettings samo oanovno,osim 3g unrestrictora,firewall ip,e sad ne znam kako su notifikacije aktivirane. Nema sam i nema push doktor. Ne znam sa koje je mreze,ja imam karticu att&t ali mislim da je aa tmobile nemackog


Poslato sa planete Zemlje

NikolaSRB
08-10-2011, 13:40
Odradjen restore,uradjen sam,moze
Lock

Hvala svima na pomoci,nestsli su navedeni problemi


Poslato sa planete Zemlje