PDA

View Full Version : Problem sa pozivima na 3gs-u



kakosuper
06-10-2011, 19:17
Ovako, ranije sam imao 3g 8gb i radilo je sve savrseno sem jedne stvari.. Po nekad kada me neko zove sa fixnog ja se javim cuju se neki cudni zvuci, naravno ne cuje se nikakav glas
vec nekako robotizovan zvuk, kao na dial up modemu ako neko zna taj zvuk i posle nekih 4-5 sekundi poziv se prekine. To se samo po nekad desava..

Prodao sam bio moj 3g i kupio 3gs i na njemu ista situacija, samo po nekad se to desava ne uvek.. Sada ne znam dal je zbog mreze ili nesto telefon baguje.. :S

Dal je neko imao isti problem?

Kada zovu sa moba to mi se nije desavalo vec samo sa fixnim i to po nekad.. Ali ono zovu, prekinu pa opet zovu i isto, pa prekinu pa zovu, znaci ne popravi se samo vec ako nastave
da zovu ili ja zovem isto se cuje taj robotizovan zvuk ne bitno koliko su puta pozvali ili koliko sam puta zvao sve dok ne pozovem na mob?

Sandi
06-10-2011, 20:04
Ako ti se dogadjalo na oba telefona onda zameni karticu jer je verovatno u njoj problem.

kakosuper
06-10-2011, 20:20
E vidis to mi nije palo na pamet. :)

Mada kartica je relativno nova posto sam pre 3-4 meseca presao na postpaid i tada mi dali novu.. Mada nista ne mora da znaci..

Ako ima jos neko neki predlog tu sam.. Ako ne, moracu ovih dana da skoknem do telenora.. :(