PDA

View Full Version : Kako da napravim foldere u iTunes-u?



Riccolo9
18-05-2009, 22:00
Dakle objasnicu vam sta mi treba, pa ako neko bude umeo da mi odgovori to bi bilo jako lepo...Samo me pazljivo pratite (i naravno recicete mi da li je ovo uopste izvodljivo?)...Voleo bih da u iPodu mog iPhoneta imam folder koji ce se zvati recimo muzika, u ''muzic'' bih voleo da imam foldere sa raznim bendovima, a kad udjem u svaki bend da imam njihove albume i naravno u svakom albumu pesme...Opet kazem,ako je izvodljivo olio bih da mi to objasnite???? :) :) :)


Moje usputno pitanje glasi:Kako da imam jedan folder na desctopu iPhona koji ce da se zove recimo igrice i da u njemu drzim sve igrice na jednom mestu...



Hvla unapred... :)

hofman
18-05-2009, 23:26
Moje usputno pitanje glasi:Kako da imam jedan folder na desctopu iPhona koji ce da se zove recimo igrice i da u njemu drzim sve igrice na jednom mestu...



Hvla unapred... :)


Za usputno pitanje skini sa Cydie program Categories.

carterado
18-05-2009, 23:31
A za glavno pitanje . Ti u stvari u iPodu iPhonea vec imas dio Artists koji ti predstavlja neku vrstu foldera u kojem se nalaze drugi folderi, tj. razni izvodjaci, a u izvodjacima ti se nalaze folderi, tj. albumi izvodjaca.

Naravno, da bi ovo radilo prilikom unosa albuma u iTunes, pjesme moraju imati pravilno popunjene id tagove.

Upustvo za unos muzike sa izmjenom id tagova.

http://www.isrbija.net/index.php/topic,2699.0.html



Nadam se da je ovo pomoglo.


Pozdrav

Riccolo9
19-05-2009, 15:20
Pomoglo je naravno...Mogo lepo objasnjeno stvarno...pozz :) :)
(moze lock)

OTAC
25-03-2010, 10:47
A za glavno pitanje . Ti u stvari u iPodu iPhonea vec imas dio Artists koji ti predstavlja neku vrstu foldera u kojem se nalaze drugi folderi, tj. razni izvodjaci, a u izvodjacima ti se nalaze folderi, tj. albumi izvodjaca.

Naravno, da bi ovo radilo prilikom unosa albuma u iTunes, pjesme moraju imati pravilno popunjene id tagove.

Upustvo za unos muzike sa izmjenom id tagova.

http://www.isrbija.net/index.php/topic,2699.0.html



Nadam se da je ovo pomoglo.


Pozdrav

sry sto ozivljavam temu,ali treba mi ova tema iz linka. ovaj link me ne dovede nigde drugde do homescreen-a od foruma :(

Sharky
25-03-2010, 11:18
Sta ti tacno treba? Mozda moze i bez linka?

OTAC
26-03-2010, 00:06
ma nasao sam kako da stavim razlicite pesme u isti album(sto mi je i bilo najpotrebnije).... trebalo je da se chekira da su "PART OF COMPILATION",ali ne mogu da tacno nadjem kako da odradim tacno sta sa ID3 tagovima kako bi u toj "kompilaciji" (folderu) bilo rasporedjeno kako zelim.....

npr, kad udjem u taj folder NEW HOUSE MUSIC, unutra su sve pesme pod nazivom NEW HOUSE jer je svaka pesma u iTunes kad udjem GET INFO, stoji da je name: HOUSE MUSIC

u folderu ima 90ak pesama, necu valda za svaku pojedinacno da menjam u id3 tag da stoji drugi artist, name, album..... to ce da smara,al drugacije ne vidim ime pesme...
mislim,ne znam ni sam sta zelim da jos proucim oko tih foldera i muzike,ali hocu malo da proucim kako bi mi stvari bile jasnije i kako bih bolje radio i razumeo to.