PDA

View Full Version : Prebacivanje aplikacija sa iphone-a na komp??



kakosuper
29-09-2011, 12:32
Ovako imam problem, do pre nedelju dana sam imao 3g 8gb i na xp-u je sve lepo radilo sa itunes-om. Naravno mob je bio nov kupljen i tada kada je kupljen instlirran je i sistem na kompu
i onda se lepo autorizovao i sve je bilo odlicno. :)

I tako ja prodam moj 3g i kupim sada 3gs 32gb. Radi nenormalno dobro i nemam nikakve primedbe. U njemu ima skroz dobre aplikacije, neke koje sam dobio i neke koje sam ja skinuo.

Sve u svemu nekih 10 giga aplikacija.


I danas ja povezem komp sa mobom kako bi isprebacivao te aplikacije na isti i da prebacim kontakte i kliknem desni na mob pa transfer purshase i on mi trazi autorizaciju. Idem ja da se ulogujem unesem user i pass i on mi kaze da sam se autorizovao i posle 3 sekindi mi izbaci isto obavestenje da moram da se autorizujem?????

Probao sam i da izbrisem sve autorizacije i da se ponovo autorizujem ali sutra malo.. Ne mogu da prebacim nista sa iphone-a zbog toga.. :(

Dal postoji nesto sto bi moglo da se odradi da ne izgubim sve ove aplikacije? Trebace mi vecnost da ih sve ponovo poskidam.. :(

Goxy86
29-09-2011, 12:42
Ne mozes da ih prebacis posto su aplikacije vezane za drugi account, od prethodnog vlasnika, tako da ne moze da ih prebaci na itunes sa tvojim accountom. Mislim da ti ne preostaje nista drugo nego da izbrises te apps i da ih ponovo skines, znam da je smor, ali to je jedino resenje...

kakosuper
29-09-2011, 13:30
E pa nema veze onda.. :)

Uspeo sam da iskopiram kontakte preko sim kartice iz jednog moba u drugi tako da je problem resen. :)

Muziku i slike cu da prebacujem preko ifunbox-a kada mi nema druge.. :)