PDA

View Full Version : Problem sa zvukom



mr_brownstone
25-09-2011, 19:52
Imam problem sa zvukom na 3gsu...dok kucam uopste se necuje ono kliktanje...kad zakljucam/otkljucam isto...kad ugasim zvono na prekidac uopste nece da vibrira ali prekidac radi barem pokazuje na ekranu kad je zvono iskljuceno kad ukljuceno...i primetio sam da kad stoji malo duze i krenem da ga cackam pocne da radi normalno i pusti ponekad zvuk, ali to je samo sekunda dve...inace zvono mi sasvim ok radi...proveravao sam u podesavanjima sve je uredu...jel neko imao ovakav problem...nadam se samo da nije hardverska greska... :/

CJay
25-09-2011, 20:39
nije hardverska greska, ne boj se, pisano je vec na forumu o tome...ja sam imao slican problem, ali tad nisam mogao da nadjem kako da sredim pa sam odradio restore i proradilo je...prelistaj malo forum, mislim da ima tema o tome ako ti se ne radi restore :)

mr_brownstone
25-09-2011, 21:00
Prelisatao bi forum, a ni restore mi ne bi bilo tesko da odradim da imam net...upravo se preselio u BG pocinje mi fax...pa jos nisam sredio net, a komp mi kuca sa svim alatom za Restore...tako da do vikenda mora da istrpim ovo...