PDA

View Full Version : Pukao fon (2G)



milimicroN
22-09-2011, 09:11
Pazite ovo:
Desilo se sledece...fon je star 4 godine, izrazbijan sav, namuchen (isto kao ja) ali radio je kao zmaj :)..poslednji put restore-ovan, pre recimo 2 godine (ne pitajte zasto)...bio ziv do pre 4 dana kada sam ga kao i obicno nosao sa sobom svuda okolo ne mareci za njega (sada mi je jako zao)...slusali smo muziku u mokroj fabrici, uvece sam dosao kuci, krenuo na spavanje hteo da ukljucim alarm i on je zakucao skroz - poceo da vibrira i ispusta neke cudne zavijajuce zvuke..posle 10 sekundi se smirio i sve je radilo do ujutru kada sam ga izvadio ispod jastuka.
bio je mrtav.
nije davao znake zivota.
nece, power on, nece force restart, ali hoce da ga prepozna itunes koji mi trazi restore.
e sada...citao sam forum, skontao da treba da uradim sledece:
zakacim ga na itunes, kliknem restore, ubacim firmware 3.1.2 i radice.
pritom, moram da vratim sve podatke na njega iz backup files negde sa kompa za sta mi treba izvesni iBackupBot

vas molim da me uputite u detalje i ispravite ako sam negde pogresio posto ako izgubim podatke i imenik mogu slobodno da se upucam.

hvala unapred!

srdacan pozdrav za Aljaske ;)


P.S.

e, ne znam ni koji je baseband fon, ne znam ni na li je to bitno za restore.
ne znam koji je firmware bio, niti da li je to bitno.
...tako da vas molim da budete pazljivi sa savetima jer imate posla sa neukim covekom koji se trudi da nesto ne zabrlja ;)

hvala jos jednom!

ivanbg
24-09-2011, 02:37
Pokušaj ovako sa ovim firmware da uradiš restore (imaš i uputstvo kako da to uradiš):

http://www.whited00r.com