PDA

View Full Version : Video 3G poziv



Happy
13-09-2011, 21:24
Kako sa iphone 4 da ostvarin video 3G poziv sa drugim tel npr nokia,
ne skype i takvi programi vec klasican 3g video poziv koji ide preko mreze
na tel mi je sve podeseno i pise 3g ali nemam opciju call video samo obican poziv

Ukoliko neko ima resenje spreman sam da platim koliko god da treba samo da mogu opciju video da koristim

dzenopoljac
13-09-2011, 22:02
iPhone 4 ti nudi opciju FaceTime. To su video pozivi, ali koliko znam možeš da zoveš samo ljude koji imaju iPhone (ili iPad, iPod?) sa aktiviranim ft. FaceTime može da se koristi i na 3g mreži ali uz pomoć tweaka FaceBreak sa Cydie.

Life
13-09-2011, 22:53
Nažalost facetime je samo za apple uređaje:/:/


Sent from my iPhone using Tapatalk

Happy
14-09-2011, 00:04
Meni je potreban 3g poziv prema nokia tel
Znaci obican video poziv prema drugom telefonu bilo koje marke

Goxy86
14-09-2011, 00:16
To nece da moze, jbg... :)

Happy
14-09-2011, 00:34
Ja sam sve varijante probao ali nece da radi cak sam skidao i neke aplikacije i kada idem na video call nista samo izbaci
Postoje neke aplikacije koje se placaju i preko njih pise da rade video pozivi ali nemam pojma kako da to platim
Ako bilo ko ima neko resenje neka javi

Kapetan
14-09-2011, 11:21
Nema resenja, druze za to sto ti hoces.

chunga
14-09-2011, 11:51
Pa koji su onda djavo stavljali tu prednju kamericu, kad ne moze da se koristi za video pozive ka drugim telefonima? To su bas bzvz odradili.


Tapa iPhone Talk

Kapetan
14-09-2011, 13:31
Pa za face time...prema iUredjajima naravno.

crni87
14-09-2011, 13:41
Instalirajte skype

chunga
14-09-2011, 13:44
To je totalna glupost onda sto su napravli po meni, da ti video pozive mozes samo da obavljas prema iUredjajima. Cisto ogranicavanje. Bolje onda da i nisu stavljali tu kamericu. Nisu bas svi u mogucnosti da imaju iUredjaje, a danas dosta jeftinih modela podrzava 3G i video pozive.


Tapa iPhone Talk

Sandi
14-09-2011, 14:29
Covece imas skype pa pricaj sa kim hoces preko kamere... A facetime je prema svim apple uredjajima.

chunga
14-09-2011, 14:39
Nemaju svi 3G telefoni mogucnost za Skype da instaliraju, vec samo smart telefoni. I ne znam cemu takva reakcija? Nemam ja nista potiv iPhone i Apple-a. Zavisnik sam i ja kao i vi svi od kad sam uzeo sebi prvi iPhone. Ali samo kazem da je ovo totalno glupo sto su odradili za video poziv. Do sad nisam ni za to znao, mislio sam da moze ka drugim uredjajima.


Tapa iPhone Talk

Sandi
14-09-2011, 14:45
Uopste nije glupo... Onaj ko je probao ft i skype zna koliko je ft bolji i kvalitetniji. A klasicni 3g video pozivi su uvek bili *****. Ja se secam dok sam imao n95 na cega je licilo i ne verujem da je i sad nesto bolje... Uostalom takve pozive se ne isplati ostvarivati u inostranstvo vec samo u zemlji zbog cene poziva i u tom slucaju vec gubi trku jer su i skype i ft besplatni.

Happy
14-09-2011, 19:15
Skype radi preko interneta a 3g radi preko mreze i svi dobro znamo da skype radi odlicno ali to meni ne treba treba mi obican 3g poziv za neke druge namene

npr imam 3g kamere za video nadzor koje rade na principu 3g poziva
a koristim iphone tel pa samo za te pozive moram da nosim i nokia jer mi na iphone ne radi ta opcija

i te kamere ne rade sa skype nego samo sa tel kada se pozove kao video vall br koji je u kameri

chunga
14-09-2011, 19:28
Upravo sam i ja na to mislio, kao sto i mnogi nemaju Skype kao i iUredjaje, ali dzaba kad neki ljudi samo brane Apple bez obzira na neke propuste tako.

miodrage
14-09-2011, 22:01
Ako su to IP kamere, a trebalo bi da jesu, imas aplikaciju Live Cams na primer.

Happy
14-09-2011, 23:00
Nisu ip kamere vec 3g kamere i rade preko 3g mreze preko video poziva sa mob tel
kamere u sebi imaju 3g sim kartice i pozivanjem tog broja video pozivom upravljam kamerama

Nije mi jasno skoro svaki tel preko 100 eur ima 3g a da za ovo nisu napravili neku aplikaciju da mozes da pozoves
Imam i tel samsung galaxy i7500 ima android i tamo pise da podrzava ali ima slicnu aplikaciju za pozivanje brojeva kao iphon i isto nema video call a tel podrzava samo sto nemas mogucnost da pozoves kao video samo obican poziv, nije mi jasno, s obzirom da 3g video poziv podrzava svaka mreza i cena poziva je ista kao i obican.
Znaci imas Iphon a ako hoces 3g moras da nosis i neki drugi tel

chunga
14-09-2011, 23:25
Kazem ja lepo da su to bzvz odradili.