PDA

View Full Version : Hands free bluetooth problem



darioenter
13-09-2011, 16:21
E ovako, koristio sam search foruma, ali nisam nasao nekoga sa slicnim problemom pa sam zato otvorio temu
Naime, Iphone 4 ima problema da se konektuje na hands free uredjaj ugradjen u auto. Naime, prilikom prvog povezivanja sve je proslo glatko. Iphone je "vidio" auto, i obrnuto. Tokom voznje sam obavio par poziva preko hands free uredjaja i sve ok. Dok nisam ugasio auto. Nakon ponovnog paljenja auta iphone vise ne vidi uredjaj. I nema sanse da ga konektujem. Mislim da problem nije do auta jer je prosla nokia uz istu proceduru i podesavanja uredjaja u autu radila normalno. Pomoc, savijeti?

Sandi
13-09-2011, 23:41
Jesi pokusao da iskljucis bt na tel i na autu? Da ugasis oba pa pri ponovnom paljenju da pokusas spojiti? Meni se to desavalo ali sa restartujem bt na tel a slusku ugasim i upalim.

.stefan
14-09-2011, 02:11
uzmi izbaci na iphonu taj uredjaj iz spiska i odradi pairing opet...trebalo bi da radi

darioenter
14-09-2011, 22:23
Bas kao sto ste rekli. Izbrisao uredjaj na telefonu, i iphone na autu. Ponovio proceduru spajanja, ugasio i upalio auto restartovao iphone i radi sve odlicno. Hvala puno!
:vb_happy: