PDA

View Full Version : itunes acc



VR6
11-09-2011, 01:42
Kupio sam nedavno 3gs.a i imam sitni problem...
kad hocu da uradim update appsa koje su free na app store,izbaci mi neki accaunt,vjerovatno od vlasnika proslog,kako promjeniti to ? logovao sam se vise puta na Store u settingsu i opet isto :(

I koji FW da stavim,mislim koji je najbolji za 3gs,trenutno je na njemu 4.1 >:D

dzenopoljac
11-09-2011, 06:41
Da li imaš svoj nalog na iTunes-u? Ako imaš, uloguj se na njega na kompu, pa posle prikopčaj iPhone. Treba da uradiš sinhronizaciju kada si na svom nalogu ulogovan na kompu. Posle se uloguj na store na telefonu i trebalo bi da se reši problem.
Što se iOS-a tiče, slobodno ostani na 4.1 ako sve radi kako treba.

VR6
11-09-2011, 09:37
pokusao sam sa logovanjem i syncanjem,ne ide,opet izbacuje kad radim update all,tudji accaunt...
moram izgleda restore radit :\

kako da nastimam na telefonu il multicleaneru il gdje vec,da mi se ne pale aplikacije i ne ostanu upaljene(mail,phone,ipod)?

Sandi
11-09-2011, 10:47
Ne treba ti restore... Uloguj se na svoj acc i na tel i u itunes. Onda desni klik na tel u itunes i transfer purchases. Besplatne ce prebaciti u itunes i moci ces da uradis update.

App iz pozade ubijas tako sto kliknes dva puta na home i pojavi se multitasking meni, zadrzis prst na ikonici dok ne pocnu da se tresu i onda tapnes na minus i ubijes ih. http://tapatalk.com/mu/4f65ce50-75ba-ffb3.jpg

VR6
13-09-2011, 23:05
uradio sam sa itunes to i opet isto :\ izbaci mi accaunt kad idem na update all,od prijasnjeg korisnika :\