PDA

View Full Version : problem sa ibluenova



kakosuper
09-09-2011, 02:49
Ovako na iphone 3g verzija softwera 4.2.1 a modema 4.26.08 ne radi mi ova aplikacija.

To jest radi, ukljuci se ona, moze da ukljuci bluetooth, ali kada se klikne da otvori galeriju slika samo izadje iz aplikacije, isto tako i za ostale stvari. :(

Probao sam razne verzije ibluenova ali nista..

Dal neko ima proverenu aplikaciju da radi ili mi predlozite neki slican program koji je kao ibluenova, znaci da moze da salje osnovno a to su slike najvaznije i ako moze i muziku puna kapa. :)

Naravno da salje na sve mobilne a ne samo sa iphone-a na iphone. :)

filipfica95
09-09-2011, 06:59
iBlueNova radi na 3.x firmware. Tebi treba aplikacija koja se zove celeste.

kakosuper
10-09-2011, 19:39
ux, opet imam problem sa celeste ovaj put...

instalirao sam celeste i sve je proslo ok.

I sada kada otvorim sliku i idem na opcije pa idem na slanje bluetoothom otvori mi onaj prozorcic da trazi uredjaje ali nista ne nalazi s tim da sam ukljucio i bluetooth i na nokia n95 i na kompu.

Dal se nekom isto desavalo?

wex
21-10-2011, 11:45
Meni. Isto sam prvo pokušao sa IBluenovom i isti problem imao, da bi posle pokušao sa Celest i imao iste probleme kao ti...
Koristim Ipod touch 2G sa 4.2.1 firmverom i stvarno više ne znam šta da radim, pa ako neko ima kakav koristan predlog neka se javi... :brickwall:

Babakaj
21-10-2011, 13:11
Obrisite obe aplikacije i postedite seve nerviranja. Bluenova radi na 3.x a celeste nenormalno zakucava...

chunga
21-10-2011, 13:25
+1


Sent from my iPhone 3GS White using Tapatalk