PDA

View Full Version : Usage?



chunga
08-09-2011, 08:48
Primetio sam nocu kad skinem telefon sa punjaca, kad je na 100% napunjen i ostavim ga preko noci, da se usage sam od sebe poveca. Svaki put ujtru kad ustanem pise mi usage 1h, a i nekad malo vise. Zbog cega se to desava i sta bi to moglo da bude?


Tapa iPhone Talk

pnext
08-09-2011, 09:05
zato sto nisi koristio telefon,mislim da on to racuna kao "stand by"

chunga
08-09-2011, 09:29
Ne moguce, jer je standby bio oko 8h, jutros. Ne znam zbog cega se sam od sebe tokom noci povecao usage a nisam koristio telefon.


Tapa iPhone Talk

vlada2907
08-09-2011, 10:29
I ja sam to primetio, cak sam i restorovao iphone i bez jb, sa par aplikacija sa appstora(fcb, skype, twiter) povecavao mi je usage u standby-u... I sad sa jb isto... Npr poveca mi usage tokom noci za 10-15min, a iskljucen push, notif....

Srecko
11-09-2011, 09:23
E Chunga znas sta je moguce, drzao sam ja jednu temu nekada koja je pokazivala datum,vreme,i vremensku prognozu, i koja je non stop update-ovala kako je vreme napolje, da ne drzis mozda i ti to da nije do toga mozda? Na taj nacin isto odlazi i kredit jer non stop update-uje... :)

chunga
11-09-2011, 19:52
Da znas drzim. U pitanju je Lockinfo sa cydia-e, stavio sam da mi se update-uje to za vreme na svakih dva sata. Ali ne moguce da tokom noci mi skoci toliko usage. :-)


Tapa iPhone Talk

Srecko
12-09-2011, 19:43
Veruj mi non stop ti on update-uje... A To ti se ukljucuje kao Usage... Drago mi je da sam pomogao :)

chunga
12-09-2011, 19:49
Pretpostavio sam ja odmah da mi on povecava usage, kao i push i notifikacije. Ali nisam mogao da verujem da mi tokom noci moze da skoci i vise od sat vremena. :)

EDIT

Odradio sam restore na 4.3.3 i nisam instalirao nista iz cydia-e, vec samo par igrica sa app store-a. I primetio sam da mi se opet tokom noci usage poveca sam od sebe za sat vremena.

Zbog cega se sad to desava? :)