PDA

View Full Version : Nece da se prebaci aplikacija



iMarkovic
07-09-2011, 17:30
Dragi ljudi,
do sada je sve normalno radilo ali od juce nijedna aplikacija nece da mi se prebaci sa kompjutera na Iphone 4. Pocne da se lepo prebacuje i odjednom iskoci informacija "The application "Starwalk" was not installed on your Iphone because an unknown error occurred..."
Molim vas da li neko ima resenje za ovo?

Hvala unapred

dzenopoljac
07-09-2011, 17:55
Imaš li instaliran appsync?

iMarkovic
07-09-2011, 18:02
imam u cydia-ji instaliran appsync for 4.0+ ? Do sada je sve htelo. Pre neki dan sam menjao neke podatke tipa samo sam izmenio podatke o placanju i kupio aplikaciju ali sam posle vratio kako je bilo,ja se nadam,mada ne verujem da je do toga...:(

da li imas jos neku ideju?
hvala...

dzenopoljac
07-09-2011, 18:03
A jesi li prethodno uradio Transfer Purchases?

iMarkovic
07-09-2011, 18:08
to me vise ne pita! Kako to da sredim?!

jos jednom hvala na pomoci

upravo sam i to pokusao ali ista stvar.... :((( jaoooooooooooooooooo :(

dzenopoljac
07-09-2011, 18:16
I ne treba da te pita. To je trebalo ranije da uradiš. A jel neće ni jednu aplikaciju ili samo neke?

iMarkovic
07-09-2011, 18:22
Nece ni jednu. Krene u iTunes-u instalation normalno, i kada dodje do kraja izbaci ono sto sam gore napisao?

dzenopoljac
07-09-2011, 18:34
Pretpostavljam da su u pitanju krekovane aplikacije. Treba ručno da ih ponovo instaliraš, čekiraš iTunes Sync u installousu, pa posle transfer purchases. Kad tako odradiš, ne bi trebalo u budućnosti da imaš problema.

iMarkovic
10-09-2011, 11:22
druze nista nije dalo rezultata. To je vec bilo odradjeno,sad sam ponovio ali i dalje nece. Takodje nece ni da mi instalira aplikaciju kad skinem iz installousa,kaze invalid IPA...Ne znam vise sta da radim...

Srecko
11-09-2011, 09:18
A Da probas da ubacis mozda "iPhone Folders" pa da ubacujes IPA fajlove i preko iPhone-a da instaliras... Znaces na cemu si.

iMarkovic
12-09-2011, 15:34
A gde da ubacim iPhone folders i sta je to? Posto ja kad skinem neku aplikaciju sa installousa i pokusam da je instaliram on kaze invalid IPA?

Hvala

Srecko
12-09-2011, 19:46
Pa iphone folders ti je program preko koga mozes pristupiti datotekama u iPhone-u, preko njega se najcese ubacuju i teme... Kada ubacis iPhone Folders skini IPA ubaci lepo u odgovarajuci folder i onda preko iPhone-a udjes u Installous ides na opciju downloads i naci ces ih tu da ih instaliras. Da dodam iPhone Folders skini preko Google-a na PC.