PDA

View Full Version : stuck pixel !



zemomak
07-09-2011, 12:56
na ipod touchu mi se javio jedan plavi stuck pixel na tamnoj podlozi koji me užasno me nervira :D

jel iko ima rješenje za ovaj problem, izuzev onih masiranja ekrana (nemoguće jer je staklo preko displeja) i puštanja onih videa gdje se kombinuju raznorazne boje, ništa od toga ne pomaže barem u mom slučaju heh ???

pnext
07-09-2011, 13:10
jedino resenje je da promenis ekran ako ti ta dva nacina nisu pomogla

zemomak
07-09-2011, 13:16
a da li postoji mogućnost da se on sam nekad vrati u normalu pošto sam čitao da to nisu mrtvi pixeli već eto samo malo im nekog poticaja treba da prorade kako treba???jel ima takvih slučajeva?????

pnext
07-09-2011, 13:22
moguce je,ako je bele boje onda mu nema pomoci,mada ja sam imao upocetku 2plava pixela i zatim su se namnozili i bilo ih je 7-8 pa sam morao da ga prodam

zemomak
07-09-2011, 13:24
a koliko košta zamjena dipsleja u srbiji (u evrima)? ja tipkam iz bosne i stvarno ne znam da li kod nas postoje ovlašteni ili čak neovlašteni servisi za iphone, ipode i ostale apple gadgete...

Babakaj
07-09-2011, 15:07
na touchu retko ko da menja display. ljudi iz iSrbija to ne rade. jedino da nadjes ovako nekog. mada, menjjati display zbog jednog pixela - nema logike.

probaj sa jos nekim programom sa cydia i izmasiraj ga slobodno iako ima staklo.