PDA

View Full Version : Novo instalirane app i problem sto nece da rade!



elektros
04-07-2008, 21:37
Naime, juce sam bio u hotelu Park - Novi Sad, iskoristio nihovu mrezu i instalirao par programa, ali tu nastaje problem, neki programi su mi lepo instalirani i imam ikonicu zanjih i rade, ali imam jos vise onih koji su prosli instalaciju, proverio sam u iphone pcsuite da se lepo nalaze u folderu application, proverio sam takodje da imaju 755 dozvolu ili sta vec, ali nema njihovih ikonica na tkz. desktopu iphonea. kako ovo resiti, i jos jedno pitanje, koliko ukupno prozora tj. desktopa ili sta vec moze da ima iphone, ja imam 3 ( 3 cima u levo , znaci po 16 ikona na svakom).

hvala!!!

sveta3j
05-07-2008, 01:38
inas jedan program koji se zove categories koji ti omogucava da pravis foldere,pa mozes da pocistis te ikonice i da ih sredis po folderima.inace moze da ima 3 desktopa i to je to.na ovo drugo sto si pitao ne znam da ti odgovorim..

Rakic90
06-07-2008, 00:58
inas jedan program koji se zove categories koji ti omogucava da pravis foldere,pa mozes da pocistis te ikonice i da ih sredis po folderima.inace moze da ima 3 desktopa i to je to.na ovo drugo sto si pitao ne znam da ti odgovorim..


Moze da ima 9. :D

A inace, to se i meni desilo, pa mi se izgubio calculator. Radio sam restore zbog njega, ali ti probaj, ako ti je sve ostalo ok, da ih samo reinstaliras. Znaci, uninstall u Installer-u, pa ponovo. :-X

elektros
07-07-2008, 20:02
jbg, problem mi je to sto nemam vise wi-fi za dzabaka, ako bih koristio edge odrali bi me od racuna,
ima li 3 nacin?