PDA

View Full Version : Odvojio se limić od wifi antene



haris15
12-08-2011, 15:03
Pozz svima imam problem sa wifi antenom kod iPhone 3GS problem je taj dok sam odvajao anteu od kućišta onaj limić što se kopča na ploču mi se odvoji od one crne plastike možel se to popraviti ?

Pavle
12-08-2011, 17:10
najbolje odnesi u kosovsku 28 ako si iz bg ili posalji postom...:P

haris15
12-08-2011, 21:30
Anetna radi ali sad imam problem sa zatvaranjem telefona tj stavljanje displaya između oni otvora sa strane nikako da m display legne ako mi legne na ljevu stranu desna stoji izdignuhta može li se to kako rješiti ?

dzenopoljac
13-08-2011, 08:36
Iphone srbija beograd. U međuvremenu pogledaj na http://www.ifixit.com, tamo imaš svašta ;)

haris15
13-08-2011, 09:14
Iskreno da ti kažem bio sam na tom ifixit.com i postavio sam pitanje ali toliko imaju korisnika da na moje pitanje nije odgovorio nitko i već je skošilo nakon sat vremena na 3 stranicu ači imaju dobre tutorijale,što se tiče wifi antene samo sam je vratio i upalio sam telefon sve radi otvara web stranice preko safaria pronalazi wifi mreže,ali kad sam to sve završio ima mali problem kad hoću da vratim display nikako da mi legne u ovo kućišta kao da nešto smeta li neznam šta je kad je sve poravnato sa rupicama od šerafa,recimo ako legne ljeva strana desna neće,a ja neću ništa na silu jer znam da su osjetljivi ti LCD-ovi,možel ko pomoći :confused::yes:i poslao sam mail iPhone Srbiji čekam odgovor:vb_kez: