PDA

View Full Version : Ipad 1 gestures



markovuc
10-08-2011, 16:46
Trazio sam na netu kako da ubacim gestures na ipad 1 i nasao sam neku mt verziju koja se intalira iz cydije, posle toga se instalira winterboard i enable gestures for ipad ali kada sam to uradio ne rade mi gestures, imam 4.3.3 verziju, restartovao sam i nista, zna li neko u cemu je problem?

Goxy86
10-08-2011, 17:19
Prvo instaliras winterboard, zatim enable multitouch gestures theme. Na kraju udji u winterboard, cekiraj gestures i to je to...

markovuc
10-08-2011, 22:11
To sam i uradio, gestures sam ukljucio ali mi ne radi
Edit: morao sam u general pod gestures da kliknes off pa on i sada radi :) odlicna je stvar, jedino neceda mi radi applocker, kada primenim da mi zakljuca im+ i udjem u aplikaciju on mi zablokira ipad, da li neko zna sto mi se to desava?

Imam jos jedno pitanje, trazio sam na netu ali nikako ne mogu da nadjem resenje. Probao sam da sinhronizujem aplikacije preko itunesa na drugom racunaru, authorizovao sam taj racunar a u installiusu sam ukljucio sync itunes i krene da kopira ali stoji na pocitku, nikako da iskopira neku aplikaciju, zna li neko kako to da uradim?

Sandi
12-08-2011, 22:34
Probaj da ISKLJUCIS sync u installousu. Nekima ovde je onda tek poslo za rukom.

markovuc
13-08-2011, 09:53
Uspeo sam da prebacim ;) al nece sve aplikacije da prebaci

my_name
28-08-2011, 16:15
Ovo mi je nekako najjednostavnije :D - LINK na Youtube (http://www.youtube.com/watch?v=uktPleZ8O8Q)

markovuc
30-08-2011, 07:27
moze i tako :) al meni sa onom forom super radi sada

priest77
30-08-2011, 12:32
Ja sam preko xcode to odradio ali mome bratu sam juce odradio sve na iPad preko iFile, slicno kao sto je rekao @my_name, samo se doda ispod <dict> linije sledece:

<key>SBUseSystemGestures</key>
<true/>

u

/var/mobile/Library/Preferences/com.apple.springboard.plist


Winterboard izbegavam da stavim na bilo sta jer hoce da pravi probleme.