PDA

View Full Version : iTunes blokira?



xantipa
10-08-2011, 01:51
Jer putujem za koji sat....

Pokushavam da napakujem neku ziku i slike na iphone, no deshava se sledece:

Itunes uvek rikne kad syncuje aplikacije, a ako deshtikliram sinhronizovanje aplikacija, preti mi brisanjem istih.
Pokushala sam da izbegnem to na sve nachine, na kraju je u itunes prebacio sve aplikacije sa iphonea (skinute sa installousa) u biblioteku i krenuo da updateuje iako sam, kada je pitao da li zhelim da updateujem, rekla no tnx, later, go F*** yourself i naravno, odmah potom opet je riknuo.

Samo zhelim svoju muziku dodjavola, kako da ovo reshim shto pre, bez previshe smaranja?

I pitanje +, negde na forumu videh o nekoj super stvarchici koja te konektuje na shifrovani wifi, a sad ne mogu da nadjem, u medjuvremenu videla neku aplikaciju wifi wpa ali je deskripcija na italijanskom koji, jelte, ne znam, pa se pitam jel to to, ako nije, jel uopshte postoji ta opcija?

Tnx pipl :*


P.S. Izvinjavam se zbog propusta da "opisno unesem titl problema" kako forum nalazhe, al nek mi neko odgovori pa brishite temu, as U wish

.stefan
10-08-2011, 02:29
To za wifi zaboravi....

Kako mislis rikne ti itunes?sta to znaci?objasni malo detaljnije

xantipa
10-08-2011, 02:32
rikne znachi da blokira i moram da ga gasim kao proces u task manageru jer apsolutno ni na shta ne reaguje, do sada je to radio samo kad krene sync aplikacija, sada je dovoljno da iphone ushtekam i da se itunesu pojavi verifying i tu se zaustavi, probala sam reinstal itunesa ali nishta se nije promenilo

.stefan
10-08-2011, 02:34
Jel ti je zadnja verzija?probaj instaliraj neku drugu ili probaj na drugom kompu...ne bidim nacin da ti mi pomognemo kada je ocigledno problem u tvom racunaru....

xantipa
10-08-2011, 02:35
hm, evo probam

btw kad kazhem da totlano blokira, ne mislim na ceo rachunar, svi programi rade normalno sem itunesa

.stefan
10-08-2011, 02:39
Kapiram...bez obzira problem je u tvom operativnom sistemu i instalaciji itunesa

xantipa
10-08-2011, 02:42
ok, evo probam na drugom rachunaru pa javljam

delimichno je uspelo, na drugom kompu sa starim itunesom. tnx