PDA

View Full Version : iTouch Sync



Pittsburgh
04-08-2011, 18:57
Sad sam uzeo iTouch od coveka i imam jedan problem... Hteo bih da sacuvam neke njegove apliakcije, al i naravno kad ga sync-ujem meni javlja da ce obrisati sve... Jel postoji resenje ( u galvi mi je da postoji, al dugo nisam koristio polovno kupljen iProizvod pa se ne secam)...

alimpije
04-08-2011, 19:35
Ima rešenje, ski no kao da si svukao app preko insallousa ili iz appstre-a direktno na uredjaj. Vidicon premonition YouTube sa pitanjem how to keep app and sync .... Prim opine no prvo prebaciš aplikacije sa ute Jana na komp, pa uradiš sinhronizaciju.
Pozz.

Babakaj
04-08-2011, 19:58
Zapisi koje su aplikacije, sinhronizuj, uradi JB i skini ih opet sa installousa. Tako ti je najlakše :)

Pittsburgh
04-08-2011, 21:00
Ma nisu mi problem sve aplikacije, nego sto je decko instalirao iGO sa svim novim mapama, a smara me da to radim ponovo... Nista drugo... Ostatak bi i onako stavljao svoje... iGO postoji jer sam kupio sa GPS uredjajem uz njega...
Jos nesto? STo bih radio JB kad je vec JB-ovan? Mislio si da je kupljen pa da zato hocu da zadrzim apliakcije?

Maradona
02-09-2011, 02:17
Zanima i mene ovaj problem..naime,imam touch 4g, a dobio i 3g,..zanima me,na koji nacin mogu preko jednog kompa(itunes-a) da kontrolisem oba,a da mi se pritom ne obrisu,nestanu,..ili sta vec moze da se desi aplikacije sa jednog,odnosno drugog,.. Dal postoji negde u podesavanjima ono kao "profil".pa da odaberem koji uredjaj koristim,odnosno,bekapujem,...da ne pomenem da imam i iphone,i ukoliko moze sve ovo preko jednog itunes-a,bilo bi savrseno olaksanje. Thnx

Sandi
02-09-2011, 08:22
Svd moze kroz jedan itunes. Posto su razliciti uredjaji za svaki se pravi zaseban backup. Na svim uredjajima se uloguj na svoj acc i na itunes takodje, samo itunes uradis autorizaciju svog racunara i neces imati problema.

Maradona
02-09-2011, 09:43
Pa realno i za ocekivati je da bi trebalo,samo mi reci molim te,kad sam spojio nov,.on odmah radi backup,..ne pita me nista,vezano za autorizaciju,..sta moram da pogasim sve u podesavanju da bi on reagovao na prazno,..hocu reci,..da ga vidi tek kad ga ja manuelno obelezim?

Sandi
02-09-2011, 09:59
Mislim da to ne moze. Jedino sto mozes je da podesis da se ne pokrene itunes kad zakacis uredjaj ali onda kad ga ti pokrenes on ve uraditi sync.

Maradona
02-09-2011, 10:03
Ok,..to razumem,..zanima me,svejedno kako ga pokrenuo,..on radi backup,to jest sinhronizuje,al kako i gde da podesim da ako na primer to i ne uradi,nego mu ja kazem da uradi,on ne radi sa postejecim bekapom od drugog ipod-a,jer cim krene sinhronizaciju,on vuce postejeci bekap,i tu nastaje pometnja,prob.

Sandi
02-09-2011, 10:11
Nisam bas najbolje razumeo u cemu je problem... Uglavnom da bi ti vratio backup od drugog uredjaja moras desni klik na ipod/iphone ili kako ti se vec zove uredjaj pa restore from backup i tu imas da izaberes koji backup zelis da ti vrati.

Maradona
02-09-2011, 12:06
meni je to ocigedno podeseno na automatski,...jer kako prikljucim uredjaj,neitno koji od oba,..on pocinje automatski da bekapuje,...,samo me zanima gde mogu da odkacim odnosno spojim uredjaj manuelno,...,da mi ne pomesa aplikacije sa jednog,odnosno drugog