PDA

View Full Version : 3GS vreo i prestaje da se puni kod koriscenja IgoMyWay na auto punjacu?



Forga
30-07-2011, 00:54
Posle dizanja na 4.3.3 primetio sam da mi se iphone prestane puniti posle nekih pola sata koriscenja navigacije na auto punjacu power jolt . Telefon postane vreo i dobijem simbol na ekranu gde je baterija da je telefon pun a ne onu munju kao kad se puni.
Punjac je obavljao dobro posao na 4.0.2 , punio je dok je navigacija radila i po 3 sata.
Problem ne bi bio toliko velik da se telefon posle restarta nastavi puniti , medjutim on ostane jedno vreme uzasno vreo i ne moze se puniti ... Jako mi je bitno da to resim jer idem na more 7. avgusta i bas mi je potrebna.
Ima li neko pojma o ovome ?
Pozdrav

Kapetan
30-07-2011, 01:05
Mozes li restore na 4.0.2?

Ja sam koristio Belkin-a na 3g ali sa dosta starijim sw-om ukupno 10 sati sa iGo-om uz blago grijanje ...

Forga
30-07-2011, 01:31
Pa ne znam , to bi zadnja opcija bila....

mare.sisak
09-08-2011, 16:09
i meni se ovo dešava....ima li tko pojma zbog čega? :confused:

dragan75
09-08-2011, 17:09
auto punjac ima slabiji kapacitet punjenja pa je punjenje malo vece od potrosnje baterije i zato verovatno deluje kao da se ne puni.

Forga
09-08-2011, 17:14
Ma prestane da se puni i opada procenat baterije kao da nije spojen na punjac dok radi navigacija a telefon vreo...

NikolaSRB
09-08-2011, 17:39
Uzme se punjac sa snaom od 1A i to
Bi trebalo da resi problem. Video sam glavu auto punjaca u Novom Sadu firme Capdase


---
- Poslato sa planete Zemlje

Forga
09-08-2011, 21:18
Uzme se punjac sa snaom od 1A i to
Bi trebalo da resi problem. Video sam glavu auto punjaca u Novom Sadu firme Capdase


---
- Poslato sa planete Zemlje
http://store.apple.com/us/product/H0954VC/A

Ovakav je moj punjac i kao sto se vidi na linku ima 2 A

Forga
11-08-2011, 00:40
Mislim da sam resio problem . Poenta cele price je bila (o)drzati telefon na normalnoj temperaturi , tacnije postavio sam ga sa leve strane odmah do otvora za ventilaciju . Lagano ventilator ukljucim na 1 i telefon je sat ipo radio sa navigacijom spojen na auto punjac i bio totalno hladan bez prekidanja punjenja ( naravno baterija se dopunjavala za to vreme). Izgleda da navigacija jako zagreva telefon i kad se dostigne velika temperatura blokira se dalje punjenje da se ne bi ostetila baterija , sem ako se telefon dobro rashladi ... Sledi test na duze staze !
Pozdrav svima !