PDA

View Full Version : Problemi sa igrama ( Lag )



wTeam
29-07-2011, 23:48
Opet ja sa mojim glupim pitanjima i problemima al sad mi je vec postalo smesno.
Skinuo sam neku Online igru zvanu Pocket Legends, sve ja to sredim,napravim karaktera i onaj prvi spawn u nekoj sumi,kad je to pocelo da laguje,sve je bukvalno islo iseckano,a tek kad sam dosao u neko selo gde ih ima mali milion,ono je bilo strasno.

Iskljucio sam i notifikacije i email i sve sve moguce stvari,ali nista,ovo i dalje secka.Odem na youtube,sve i jedan video za Pocket Legends koji sam nasao radi kao podmazan,al eto samo meni ovako secka previse...
Onda probam druge igrice i one isto laguju :S .Ne znam vise u cemu je problem,ili je telefon toliko spor ili...?

usput: fw je 3.1.3 bb 6.15.00

Pa eto ako neko moze da mi pomogne,cenio bih.

Hvala.

Godzilla
30-07-2011, 00:31
Moguce da si instalirao nesto sa cydie sto te zeza... a i opet iPhone 3g je stariji, a te igrice su mozda pravljene za 3gs i iPod touch 3g pa nadalje...

wTeam
30-07-2011, 00:34
Pa na App Store i na sajtu ...tracker pise da podrzava iOS 3.0 kao minimum,ne znam onda zasto bas mene strefi baksuz xD

Rakic90
30-07-2011, 00:40
Svi se zale na tu igru. Laguje i na 3g i 3gs-u. Kazu da se uskoro ocekuje fix.

wTeam
30-07-2011, 00:41
Onda me je YouTube prevario..al cudno mi je bilo da svakome ide lepo glatko a meni onako jadno iseckano uf,kao da igram na tetrisu a ne na iPhone-u

nick me nervira
11-01-2013, 13:25
Meni nece uopste da skine neku igricu npr.(subway surf).Telefon je 3g,ali je verzija 4.2.1.Bilo bi sve ok da mi pise da nije odgovarajuca verzija,ali mi pise "this app is incompatible with this iphone"tako da ne znam sta da radim.Isto to pise mi i kad pokusam da skinem neku drugu igricu.