PDA

View Full Version : 3gs zaglavljen u dfu modu



zlatkokrunic
27-07-2011, 16:48
ljudi pomagajte...treba mi danas telefon...

u pitanju je 3gs 6.15bb.... bio je na 4.3.3. ali ja sam htio da mu odradim restore opet na 4.3.3.... i posle custom snowbreze restorea on se zaglavio u dfu modu....
i sad upravo skidam 4.3.5. pa moracu ici na taj softver....a da li cu moci posto mi je bb 6.15?

juce se isto desilo mom drugaru na 4ci...imao je 4.2.1. i htio je restore na 4.2.1 i njemu se zaglavio u dfu modu....onda smo ga digli na 4.3.5 i sve je ok... a kada ponovo pokusamo tu 4ku da vratimo na 4.2.1 ili 4.3.3. on ostane zaglavljen u dfu modu.... sta je to u pitanju? da li to nesto apple namerno radi... ili nesto kod nas?

crossover
29-07-2011, 23:03
I meni se desilo neki dan, bio sam na 4.2 i hteo sam da uradim upgrade na 4.3. Problem je bio u tome što nisam koristio odgovarajući IPSW zbog 6.15 basebanda, čim sam skinuo custom, proradilo je sve kako treba. Javi ako nisi rešio, mogu da probam da nađem IPSW koji sam koristio.

boyche
30-07-2011, 00:10
Isto se desilo preksinoc meni.. Samo ja sam bio na 4.0.1 i htio sam na 4.1 i sve fino ubacio custom, ali nista nakon cijelog procesa samo mi izbaci u iTunesu da je u recovery modu i nisam mogao da ga upalim... Tek iz treceg pokusaja je normalno prosao restore... Vidio sam da ovdje na forumu fosta ljudi ima navedeni problem... Mozda je do novog iTunesa

zlatkokrunic
30-07-2011, 22:48
evo konacno sam rijesio problem.

ja sam i ranije ubacivao custom restore..upravo zbog 6.15bb.

posle dva tri dana pauze... instalirao sam novi itunes i polako ubacio custom snowbrezze restore 4.3.3 i sve je ok proslo...

sta mu je bilo pre dva dana...ne znam..
mozda je novi itunes resio stvar...ili mi je mozda baterija pravila problem.... ja sam ga u medjuvremenu ostavio par sati na punjacu... uglavnom sada radi...