PDA

View Full Version : Lo-Mob problem!



korniSh1
25-07-2011, 10:19
Pozdrav. Pošto sam nov u svetu ajfona, ispričaću Vam šta sam sve odradio sa istim i gde je nastao problem.

Elem, pomoću tutjorila na iclarified sam uradio restore na 3.1.3 (kasnije sam shvatio da je to bilo bespotrebno, i pre je bio na 3.1.3), onda sam pomoću red Sn0w-a odradio jaillbreak. Zatim sam pronašao uputstvo, mislim negde na youtube kako da na cyndi-ji dodam "hakulo", neposredno potom sam pronaša instalous i tu je zabava počela.

Skinuo sam naravno facebook >:D, twitter, National Geographic Atlas (mnogo gotivna stvar)...

Elem, problem je nastao kada sam skinuo Lo-Mob. Videh da piše da podržava verzije ioS-a od 3.1.3 pa naviše. Probao sam da skinem poslednje dve verzije, instaliram ih, ne prijavljuje mi nikakav problem, sve je kul.

Kaže da je završio instalaciju uspešno, ok. Pokrenem aplikaciju, samo mi prikaže početni "skrin" aplikacije i odmah se vrati u meni?!

Da li je imao neko sličan problem?! Možda da probam još neku stariju verziju da instaliram?!

Ko mi pomogne, ima pivo! :cool:

P. S. Voleo bih neko da prokomentariše da li sam ga dobro jaillbreakova-o?! Mada kontam da je kul, sve radi.

mallena
25-07-2011, 10:49
Los crack ... Instaliraj ili kasniju verziju ili nadji na netu dobro crackovanu :)

korniSh1
25-07-2011, 11:11
Hvala veliko na odgovoru. Pokušaću danas još malo da se igram, pošto mi je ovo prvi ajfon u životu. Imam još nekoliko pitanja, no čekam da ih sve sakupim, pa ću pisati.

Hvala još jednom na brzom odgovoru.

mallena
25-07-2011, 11:28
Polako ,tek ces postati zavisnik,videces tek euforiju kada izadje novi iphone :)!
Za pocetak prelistaj teme na forumu,dosta ces i sam nauciti!

korniSh1
27-07-2011, 18:21
Samo da se javim da sam reshio problem, tako shto sam instalirao raniju verziju aplikacije, konkretno radi se o verziji 1.4.56.

I za sada odlicno radi!

P. S. Ima li josh neko da se bavi fotografijom na forumu pa ga interesuju ovakve ili slicne aplikacije za fotografisanje i obradu fotografija?!