PDA

View Full Version : konekcija sa Itunes



Vladisa
03-02-2008, 00:53
Pozdrav,
iPhone sam nabavio pre dva dana, sve radi i sve je OK.
Ne uspeva mi da ga povezem sa PC.
Skinuo sam iTunes, ali se ne konektuju.
Ako imate resenje molio bih.
Unapred zahvalan.

jmarash
04-02-2008, 19:50
Pozdrav,
iPhone sam nabavio pre dva dana, sve radi i sve je OK.
Ne uspeva mi da ga povezem sa PC.
Skinuo sam iTunes, ali se ne konektuju.
Ako imate resenje molio bih.
Unapred zahvalan.



Probaj apple.com .... to obicno uspeva

evo ti link
http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=305716

goranka38
14-03-2008, 18:11
Pozdrav,
iPhone sam nabavio pre dva dana, sve radi i sve je OK.
Ne uspeva mi da ga povezem sa PC.
Skinuo sam iTunes, ali se ne konektuju.
Ako imate resenje molio bih.
Unapred zahvalan.


da li si rešio problem i koje vindovse imaš ja imam vistu home basic i stalno mi izbacuje grešku
could not connect to do iphone because unknown error occured (0xE8000001)

nikon5
14-03-2008, 20:43
Pozdrav,
iPhone sam nabavio pre dva dana, sve radi i sve je OK.
Ne uspeva mi da ga povezem sa PC.
Skinuo sam iTunes, ali se ne konektuju.
Ako imate resenje molio bih.
Unapred zahvalan.


da li si rešio problem i koje vindovse imaš ja imam vistu home basic i stalno mi izbacuje grešku
could not connect to do iphone because unknown error occured (0xE8000001)

Trebas imati verziju iTunesa 7.4.3 ili noviju, provjeri pod help...
iTunes za windozere nije toliko dobro slozen kao za Mac, pa zna zezati. Nadam se da neces morati windowse nanovo...

dule.duky
02-04-2008, 15:05
instaliraj iTUNES 7.61.9 i ili vec neki koji imas , pokreni ga i pre nego sto Phone spojis na USB ugasi tel i sve ce proraditi imao sam taj problem i svaki sledeci put ce ti videti telefon , imas u help opciji na iTunesu skenoranje uredjaja pa ga pokreni da ti proveri da li se vide medjusobno, kod mene je ovo proradilo posle dva dana svih pokusavanja .....

nikolaig
06-04-2008, 20:10
Uradi restore...pomoci ce sigurno... Poz

Magnifico
06-04-2008, 22:26
kako da uradi restore kada ne može da ga poveže sa itunesom?

iMrawius
06-04-2008, 22:34
Sra*** moras to da odradis na drugom kompu.

nikon5
06-04-2008, 22:43
Neki driveri su ti u sukobu, a nadam se da neces morati ici na radikalni potez, na novu instalaciju operativnog sistema, iako bi to bilo najbolje rjesenje. Naravno, u tom slucaju, prvo sto ces instalirati bit ce iTunesi i vidi jel pomoglo. iTunesi se zapisu na sve strane...
Jos jedno pitanje, jesi li sam otkljucavao telefon i sinhronizirao ga na svom kompu, ili je to odradio netko drugi? Postoji program za sinhronizaciju na vise kompova, pokusaj ga skinuti iz instalera i onda se spojiti na komp.

white_shark
07-04-2008, 17:58
A kako se zove taj program posto sam ja dobio telefon i zaista ne znam ko ga je otkljucavao ali nikako da se povezem sa itunes-om, ostale funkcije sve rade normalno ali nikako da se konektujem i prebacujem fajlove? U kancelariji imam i apple MAC G5 pro, probao sam i preko njega ali mi se telefon ne vidi u itunes-u, samo mogu da ga otvorim kao folder ali nista ne mogu kopirati.

nisa
12-04-2008, 01:37
pomozite!!!!!!!!!!!
Kad god prikačim telefon na pc restartuje mi pc. Ranije nije. U čemu je problem? Ranije je bilo sve u redu...

iMrawius
12-04-2008, 15:11
To ti je od PC 100 posto,obrisi Windows i instaliraj ga ponovo.

nisa
18-04-2008, 21:45
hvala-izgleda da jeste

Sonja_91
20-04-2008, 10:17
I ja imam isti problem.Moze li mi neko napisati,kad skinem itunes,sta dalje da radim?
Kad povezem telefon sa racunarom prepozna ga,ali kako se skidaju pesme i slicno?

iMrawius
20-04-2008, 10:43
I ja imam isti problem.Moze li mi neko napisati,kad skinem itunes,sta dalje da radim?
Kad povezem telefon sa racunarom prepozna ga,ali kako se skidaju pesme i slicno?
kada skines itunes trebas samo da ga instaliras.

dulecar
22-04-2008, 20:21
Program da mozes da se povezes sa dva iTunesa se zove SwapTunes, ima ga u Installeru, ali mislim da radi samo za verzije 1.1.1 i starije nisam siguran, proverite.

Lazar
23-04-2008, 00:42
hmmm kako bese sta treba da se uradi kad itunes pocne da javlja apple mobile device not started?jer bese treba da se reinstalira itunes i da se ubaci zadnja verzija? ;p

Lazar
23-04-2008, 01:24
hmmmm skinuo sam novu verziju i obrisao ovaj ubacio novi i ovo opet javlja jer ima neko resenje.inace hoce da se poveze sa winscp-om

mile
23-04-2008, 01:40
Proveri da li imas ovaj fajl iTunesMobileDevice.dll. mozda je do toga? ???

Lazar
23-04-2008, 01:49
ima na 7 mesta jedno je program files/common files/apple/mobile device support/bin

mile
23-04-2008, 01:58
Pogledaj ovo:

Does it say Apple Mobile Device Is Not Started or +Apple Mobile Device SUPPORT Is Not Started+? They have quite different meanings. Apple Mobile Device Service is a program that runs on your computer that provides the communication path between the computer and the iPhone.

In the Control Panel choose Administrative Tools, then Services. Find Apple Mobile Device Support (should be near the top, as the list is alphabetical). See if it says "started". If it does not double click it and click "Start". If it starts try to sync the iPhone.

If it fails to start go to the Control Panel, Administrative Tools, and choose Event Viewer. Check the System log for the error that should have been recorded. If there are no errors check the Application log.

If you can't start it the most likely cause of a failure to start is your Antivirus or Internet Security application blocking it. Check the logs for your security program.

If you take it to the Genius Bar at an Apple store they can activate it for you.

Lazar
23-04-2008, 02:03
THx mile radi kao podmazano zacas sam ga popravio sa ovim..

mile za predsednika ;p

Lazar
23-04-2008, 02:07
znaci ako ima te ovaj problem uradite sledece:

start
setings
control panel
administrativ tools
services
dobicete jednu listu sa desne strane i tu nadjite Apple Mobile Device udjite u propertis na njega i stavite startup type na automatic
idite ok
onda idite desni klik i start
on ce sve posle sam da uradi

ako ste sve lepo uradili onda ce da proradi

Thx mile

mile
23-04-2008, 02:13
znaci ako ima te ovaj problem uradite sledece:

start
setings
control panel
administrativ tools
services
dobicete jednu listu sa desne strane i tu nadjite Apple Mobile Device udjite u propertis na njega i stavite startup type na automatic
idite ok
onda idite desni klik i start
on ce sve posle sam da uradi

ako ste sve lepo uradili onda ce da proradi

Thx mile


Nema na cemu! ;D

nikolaig
06-05-2008, 20:04
kako da uradi restore kada ne može da ga poveže sa itunesom?



Moze da se uradi restore iako ti ne prepoznaje itunes.. Ja sam tako uradio. Privezes mob. za komp. zatim ukljucis itunes i ides na iphone-u udjes u restore mode (home+sleep...) i onda ce ti ga itunes prepoznati sigurno (u recovery modu) i onda radis restore.....

fantastico
07-05-2008, 00:07
kako da uradi restore kada ne može da ga poveže sa itunesom?



Moze da se uradi restore iako ti ne prepoznaje itunes.. Ja sam tako uradio. Privezes mob. za komp. zatim ukljucis itunes i ides na iphone-u udjes u restore mode (home+sleep...) i onda ce ti ga itunes prepoznati sigurno (u recovery modu) i onda radis restore.....


Sve sam proverio u start..... i sve postavke su kako treba ali ne vidim pa ne vidim svoj iPhone u iTunes.
Ajde reci mi molim te kako se ulazi u restore mod

Lazar
07-05-2008, 01:29
ako nece itunes da ti prepozna telefon uzmi i obrisi sve sto je itunes instalirao i itunes i quick time i apple mobile device support i apple softwere update i onda resetuj komp i proveri da li se sve obrisalo iz program files i onda uzmi i instaliraj zadnju verziju i trebalo bi da radi.

nisa
09-07-2008, 16:43
da li postoji ijedan drugi program koji se može koristiti umjesto iTunes-a. Ovaj je ubitačno spor i ide mi na živce

sveta3j
09-07-2008, 18:20
ima,zove se iphone pc suite i mnooogo je dobar!ali ipak ti treba itunes jer preko njega radis restore.

dulecar
29-07-2008, 17:28
ImTOO iPod Computer Transfer je slican kao iTunes, i prepoznaje iPhone u Other Devices, i moze da se udje u njega preko Windows Explorera

nesa526
02-09-2008, 18:13
Ljudi imao sam problem sa ubacivanjem i igrica i aplikacija ekstenzije .ipa u iphone. Trazio sam resenje na mnogima sajtovima neki su se tripovali da je do itunes-a neki da nije USB 2.0 instaliran :P , aki u svakom slucaju nasao sam resenje za one koji jos uvek dobijaju gresku tipa 0xE8000001 ili 0xE8000013. izvoilte link i uzivajte p0zz

http://www.iphonehellas.gr/1769/free-appstore-games-tutorial-ipa-vs-app-method/

iShoe
10-09-2008, 20:51
hmm ajde prepricaj shta pishe ovde poshto nece da mi otvori sajt a ubija me 0xE800001 *)E @#&(*
probao sam i da resetujem fon i kom i menjao portove... ne mogu da odradim ono sa apdejtovanjem drajvera postho sam na mac-u :/