PDA

View Full Version : Pomoc oko ubacivanja rodjendana



chunga
23-07-2011, 12:39
Nikako ne mogu da provalim kako mogu da ubacim neciji rodjendan u kalendar i da me posle obavestava kad je ciji rodjendan. Hocu da ga obelezim da mi bude kao birthday a ne kao event, ne znam kako to da uradim. Da li moze neko da mi objasni kako i sta treba da radim?

Goxy86
23-07-2011, 14:02
Ubaci rodjendane u imenik, pa ce se videti u kalendaru kao birthday...

orfiel
23-07-2011, 14:09
Ako imas fb nalog, instailraj smartsync i on ce ti u imenik ubaciti rodjendane svih prijatelja koji su ti u isto vreme i na fejsu i u imeniku

chunga
23-07-2011, 16:05
@Goxy86
Hehe
Nisam znao za tu foru, hvala ti. :) Reci mi samo jos, da li ce on mene obavestavati, signalizirati kad je kome rodjendan i kad, u koje vreme? Ili ja to treba sam da podesim i kako?

@orfiel
Hvala i tebi na pomoci. :)
Ali ta opcija mi nikako ne odgovra za sad sa sihronizovanjem sa face-a.

Goxy86
23-07-2011, 18:05
@chunga, e vidis nisam siguran da li moze da te obavestava, posto se ne vodi kao event, mislim da ne moze... U svakom slucaju imas brdo apps koji to rade, samo kucaj birthday pa nadji koja ti odgovara...

chunga
23-07-2011, 19:57
A jel moze neka od tih aplikacija i koja da se sihronizuje sa kontaktima, tj. njihovim rodjendanima? Da ne moram ponovo da unosim i da kad budem radio restore da mi bude sve sacuvano, da mogu opet samo da sihronizujem sa iPhone-om.