PDA

View Full Version : internet problem



woffer
21-07-2011, 21:00
oke, javio mi se prvi problem sa iMac-on inace san prezadovoljan sa njim

znaci spojen san na svoj ruter i pokaziva full signal i sve super bude al nekad jednostavno izgubi veze i nece da dalje ucitava stranice al i dalje pokaziva full signal, onda samo iskljucim i ukljucim wireless i sve bude oke dok se to ponovo ne desi... kad san usa u Diagnostics pisalo je connected al ISP je pisao failed! neznan zasto niti znan sta to znaci... samo bi ponovo iskljucio i ukljucio wireless i proradilo bi...

jel zna neko u cemu je problem?

ivanbg
31-07-2011, 18:41
To isto se i meni dešavalo ,rešenje ne znam kako sam našao uglavnom sam čačkao po tome da vidim da li neka glupost radi u pozadini,koristio sam Onyx da malo počisti cash i ostalo,sada uglavnom radi kako treba...
Možda neko ima konstruktivnije rešenja...? :)

Predrag
04-06-2012, 09:57
Jutros upalim iMac nema interneta. Naravno odmah opeletm po provajderu medjutim ispostavi se da meni nesto Wifi ne radi. Pokazuje full signal ali nece na net. Na iPadu mi radi nista nisam menjao oko rutera. Uradim diagnostics sve pokazuje kao da radi. Neki savet?


Sent from my iPad

Byakuya
04-06-2012, 10:10
Ugasi svoj wifi pa idi na system pref pa na network...klikni na Wifi pa na Advanced i izbrisi sve iz Prefered Networks...pa uradi mozda posle toga i jedan restart pa probaj onda da se nakacis na svoju mrezu...

Predrag
04-06-2012, 11:39
Hvala ali nece, izgleda da mora u service :(


Sent from my iPad

Byakuya
04-06-2012, 11:46
Probaj na neki drugi wifi da se nakacis...cisto testa radi...