PDA

View Full Version : ovaj problem jos nisam cuo da se ikome desio??



bigas13
21-07-2011, 09:28
naime ,koristio sam i go navigaciju jedno sat vremena,stavio sam iphone sa strane i kadsam ga posle 5 min uzeo u ruke da nastavim koriscenje bio je crn ,tj kao da je ugasen,probam da ga ugasim ,probam hard reset i i dalje isto.. i onda cujem zvono tj neko me zove ,pogledam i ono i dalje nista na ekranu ali ne mogu da se javim . crn ekran i dalje.. da li neko zna u cemu je probem.. da li je moguce da je softverski problem ili da nije mozda ekran crkao??

Sharky
21-07-2011, 10:01
Kad odradis hard reset, cuje li se dase upalio ili nesto slicno.
Nazalost meni ovo izgleda kao da je crko ekran, ili se mozda otkacio neki konektor samo.
Svrati do iSrbija servisa, kosovska 28 ako si blizu Bg-a

hardmax
21-07-2011, 11:30
Moguce je da je riknulo osvetljenje ekrana. Oce kad se iPhone pregreje...


Sent from my iPhone using Tapatalk

sevosm
22-07-2011, 16:44
Isto se meni desilo kada sam zamenio stare mape sa novim ali bas isto...Jednostavno sam drzao malo duze oba dugmeta kao za hard reset i pojavila se jabuka a kasnije je proradio i od tada je sve u redu..Samo drzi oba dugmeta pritisnuta ali malo duze,trebalo bi da se upali tel

iKnez_95
22-07-2011, 18:12
Probaj ga prikopcati na iTunes, vidi da li ga prepoznaje. Ako da, onda bar znas da je ziv. Onda ako ne zavisis od jailbreak-a i/ili unlocka uradis update/restore.

bigas13
23-07-2011, 13:14
Moguce je da je riknulo osvetljenje ekrana. Oce kad se iPhone pregreje...


Sent from my iPhone using Tapatalk

moguce je da je crklo osvetljenje ekrana jer sam koristio navigaciju jedno sat vremena i bio je vruc...
znas li sta tu treba da menjam i koliko to kosta?


Kad odradis hard reset, cuje li se dase upalio ili nesto slicno.
Nazalost meni ovo izgleda kao da je crko ekran, ili se mozda otkacio neki konektor samo.
Svrati do iSrbija servisa, kosovska 28 ako si blizu Bg-a

kad odradim hard reset ne cuje se nista i ne vidi se nista.. sacekam jedno 5 min. i nazovem se na taj broj i zvoni mi.. al od slike nista i naaravno ne mogu da se javim.. serviser u isrbija je na godisnjem.. zna li neko gde jos mogu da odnesem iphone na servis? ili ako mi je riknuo ekran,zna li neko koliko je nov-polovan svejedno? hvala


Probaj ga prikopcati na iTunes, vidi da li ga prepoznaje. Ako da, onda bar znas da je ziv. Onda ako ne zavisis od jailbreak-a i/ili unlocka uradis update/restore.

znam da je ziv jer mi zvoni kad me neko nazove i cujem da mi poruke stizu..


Isto se meni desilo kada sam zamenio stare mape sa novim ali bas isto...Jednostavno sam drzao malo duze oba dugmeta kao za hard reset i pojavila se jabuka a kasnije je proradio i od tada je sve u redu..Samo drzi oba dugmeta pritisnuta ali malo duze,trebalo bi da se upali tel

znam sta je hard reset i pokusavao sam,ali i kada to uradim nista se ne desi. non stop je ekran crn-tj. nista nema na njemu...

iMorris
23-07-2011, 17:36
Probaj Restore...

Sharky
23-07-2011, 18:47
Ako si vest sa elektronikom, pogledaj kupindo ili limundo sajt, uvek ima neki ekran i delovi da se prodaju.
U suprotnom sacekaj pa u kosovsku 28, isrbija servis