PDA

View Full Version : Pitanje u vezi sa internetom



grunner
20-07-2011, 14:19
E znaci ovako, da li postoji neka opcija da kada ulazim na odredejnu stranicu preko safarija da mi ne otvara automatski mobilnu verziju te stranice vec tu stranicu u oroginalu, znaci ukucam adresu i sve ali on sam u safariju doda na url prije adrwse mobile.url. Kako god izbrisem opet sam doda. I kad sam ve. Otvorio temu jos jedno pitanje, vidio sam da je bilo price o tome ali ne konkretko, naime, kad ukljucim telefon 3GS na punjac ispisuje nije podrzano punjenje pomocu ove opreme, kada ubacim izbacim punjac vise puta onda proradi krene puniti mada me iritira jer ponekad bas treba dugo pokusavati da napomenem stvar je o kucnom punjacu i pokusavao sam i druge punjace i ista stvar.

I, dugme lock ne radi kako treba, ne smeta mi previse Posto sam instalirao activator ali me bas interesuje, kad je telefon hladan ponekad nece da radi. As nikako sta god radio, a evo sad na netu oko 3h i ukljucen 3g i radi bez ikakvih problema, imao ko slican problem ???

Hvala puno,

???????????????????????

Silence
20-07-2011, 18:05
Pa valjda je dobro sto otvara prvo mobilnu stranicu, a i imas uvek mogucnost da kliknes na classic.. Verovatno ti punjac nije originalan..

grunner
20-07-2011, 22:57
Nije originalan punjac. Ne znam da li drugi sa tim punjacima imaju problema.??

Da li mislis na classic na stranici koju otvaram ili u podesavanjima browsera ??

Da li neko zna sta bi moglo biti sa lock tipkom ?

Silence
11-08-2011, 07:03
Najverovatnije je do punjaca, svi koje znam su kad tad imali problem sa neoriginalnim..
Mislim na classic na stranici..
Za lock ne znam ali skoci do servisa da vide, nije skupo..