PDA

View Full Version : zamena stakla+digitizera na 2g pomoc



prometej
14-07-2011, 15:56
pozdrav svima,
kupio sam staklo+digitizer na ebay (posto sam shvatio da je to najjednostavnija varijanta zamene na 2g ) sad trazim nekoga ko bi mi to zamenio u iphone srbija servisu nece da menjaju sa mojim delom a oni inace traze nesto preko 90 e za takvu zamenu .ako imate neki savet ili znate nekoga ko bi to uradio ?

komsa
14-07-2011, 20:28
.....nije mi jasno zasto si uopste narucivao deo ako nisi mislio da ga promenis sam.......u koji god servis da ga odneses oni ce staviti svoj deo(normalno).......ako ti je skupo u iSrbija servisu raspitaj se,pomozi sebi,nadji drugi servis..............

ivanbg
14-07-2011, 23:35
Kupi još i one alatke za otvaranje telefona pa lepo youtube i kreni u pohode rastavljanja...:)

prometej
15-07-2011, 00:31
.....nije mi jasno zasto si uopste narucivao deo ako nisi mislio da ga promenis sam.......u koji god servis da ga odneses oni ce staviti svoj deo(normalno).......ako ti je skupo u iSrbija servisu raspitaj se,pomozi sebi,nadji drugi servis..............

pa ne bezim od toga da na kraju i sam to uradim samo pokusavam da ako je moguce to uradi neko ko vec ima iskustva sa tim, verovatno da bi neki serviser hteo i umeo to da napravi samo da ga jos i pronadjem

prometej
15-07-2011, 00:34
Kupi još i one alatke za otvaranje telefona pa lepo youtube i kreni u pohode rastavljanja...:)
to ce i biti na kraju ,malo strpljenja hladna glava i mirna ruka:crash: